Vytěžte maximum ze zkušební doby Mergada

Využili jste bezplatnou zkušební dobu Mergada a přemýšlíte, jak dál pokračovat? Ať už s naším nástrojem odstartujete správu inzerce, nebo se rozhodnete jinak, poradíme vám další kroky.

Jak postupovat po skončení zkušební doby

1. Zaujalo vás Mergado a plánujete ho využít placeném režimu?

Připravte všechna data do plného provozu. Po skončení zkušební doby vám podle zvoleného tarifu vystavíme první fakturu. Informaci o vašem tarifu spolu se zvoleným fakturačním obdobím najdete přehledně v hlavičce vašeho e-shopu.

Informace o využívaném tarifu a frekvenci vystavených faktur.

Fakturační období si také dokážete změnit podle vašich preferencí v osobním profilu v části Nastavení a sekci Fakturační údaje.

Změna fakturačního období v Mergadu.

Zorientujte se ve fakturaci a v možnostech platby za Mergado s články:

 

Udělejte si názor na kvality Mergada - vyzkoušejte jeho funkce na 30 dní zdarma.

2. Vyzkoušeli jste Mergado ve zkušební době, ale rozhodli jste se nepokračovat ve využívání jeho služeb?

Před koncem zkušebního období vám přijde e-mail s upozorněním na blížící se první fakturu. V případě, že už s Mergadem dále nechcete pracovat, nezapomeňte z aplikace smazat exporty nebo samotný e-shop. Pokud v Mergadu zůstanou vaše testovací data, vystavíme vám proforma fakturu a budeme počítať s tím, že ho chcete využívat i další měsíc.

 

Možnost smazání e-shopu (spolu se všemi exporty) najdete v Nastavení pod záložkou Odstranit e-shop.

Smazání e-shopu.

Nevíte si rady se smazáním nebo jiným nastavením Mergada? Naše podpora vám s tím pomůže.

Mohlo by vás zajímat:

Jak importovat feed do Mergada z úložiště Dropbox

Využíváte pro svůj e-shop cloudové úložiště Dropbox? Ušetřete si čas při hledání návodu, jak zvládnout import feedu do Mergada. Připravili jsme pro vás jednoduchý postup, se kterým nastavíte správně sdílení souboru bez problémů.

02.03.2021
Jak funguje Mergado a proč je tak šikovné

Aby byla vaše inzerce na zbožácích úspěšná, musíte mít feed nastavený podle jimi požadovaných specifikací. Na tyto úpravy už nutně nemusíte zaměstnávat programátora. S Mergadem nastavíte reklamní kampaně vašeho e-shopu sami. Jak tento nástroj funguje?

05.01.2021
Proč je třeba k registraci do Mergada tolik osobních informací a proč se toho nebát

Přijde vám, že má registrační formulář aplikace Mergado hodně políček a chce po vás spoustu informací hned, i když si chcete Mergado jen vyzkoušet? Není třeba se toho bát. Níže vám vysvětlíme proč.

09.12.2020

Přidat komentář