Vytěžte maximum ze zkušební doby Mergada

Využili jste bezplatnou zkušební dobu Mergada a přemýšlíte, jak dál pokračovat? Ať už s naším nástrojem odstartujete správu inzerce, nebo se rozhodnete jinak, poradíme vám další kroky.

Jak postupovat po skončení zkušební doby

1. Zaujalo vás Mergado a plánujete ho využít placeném režimu?

Připravte všechna data do plného provozu. Po skončení zkušební doby vám podle zvoleného tarifu vystavíme první fakturu. Informaci o vašem tarifu spolu se zvoleným fakturačním obdobím najdete přehledně v hlavičce vašeho e-shopu.

Informace o využívaném tarifu a frekvenci vystavených faktur.

Fakturační období si také dokážete změnit podle vašich preferencí v osobním profilu v části Nastavení a sekci Fakturační údaje.

Změna fakturačního období v Mergadu.

Zorientujte se ve fakturaci a v možnostech platby za Mergado s články:

 

Udělejte si názor na kvality Mergada - vyzkoušejte jeho funkce na 30 dní zdarma.

2. Vyzkoušeli jste Mergado ve zkušební době, ale rozhodli jste se nepokračovat ve využívání jeho služeb?

Před koncem zkušebního období vám přijde e-mail s upozorněním na blížící se první fakturu. V případě, že už s Mergadem dále nechcete pracovat, nezapomeňte z aplikace smazat exporty nebo samotný e-shop. Pokud v Mergadu zůstanou vaše testovací data, vystavíme vám proforma fakturu a budeme počítať s tím, že ho chcete využívat i další měsíc.

 

Možnost smazání e-shopu (spolu se všemi exporty) najdete v Nastavení pod záložkou Odstranit e-shop.

Smazání e-shopu.

Nevíte si rady se smazáním nebo jiným nastavením Mergada? Naše podpora vám s tím pomůže.

Mohlo by vás zajímat:

Marketing Miner se zaměří na SEO. Získávat data ze zbožáků vám pomůže Mergado

Nástroj Marketing Miner od 1. 1. 2021 přestane poskytovat data z Heureky, Zboží.cz a několika dalších srovnávačů. Nově se zaměří pouze na data mining pro oblast SEO. Ale nebojte se - data ze srovnávačů zboží získáte pohodlně pomocí Mergada a jeho aplikací.

18.11.2020
Zrychlete import a export dat v Mergadu. Pomocí Google Sheets

Urychlit si práci při nastavování inzerce je cíl každého e-shopaře a marketéra. V Mergadu dokážete vedle obvyklých úkonů nově zkrátit dobu importu a exportu dat využitím Google Sheets. Představme si, jak tuto funkci využít.

12.11.2020
Řiďte inzerci centrálně pomocí konfiguračních CSV

Naučte se nový způsob, jak inzerci v Mergadu nastavit automatizovaně a hromadně. Od té doby, co jsme představili pravidlo pro import dat z CSV souborů, dokážete provádět úpravy konkrétních částí inzerce z jednoho místa vytvořením konfiguračních CSV.

03.11.2020

Přidat komentář