Vytěžte maximum ze zkušební doby Mergada

Článek zveřejněn 27.08.2020

Využili jste bezplatnou zkušební dobu Mergada a přemýšlíte, jak dál pokračovat? Ať už s naším nástrojem odstartujete správu inzerce, nebo se rozhodnete jinak, poradíme vám další kroky.

Jak postupovat po skončení zkušební doby

1. Zaujalo vás Mergado a plánujete ho využít placeném režimu?

Připravte všechna data do plného provozu. Po skončení zkušební doby vám podle zvoleného tarifu vystavíme první fakturu. Informaci o vašem tarifu spolu se zvoleným fakturačním obdobím najdete přehledně v hlavičce vašeho e-shopu.

Informace o využívaném tarifu a frekvenci vystavených faktur.

Fakturační období si také dokážete změnit podle vašich preferencí v osobním profilu v části Nastavení a sekci Fakturační údaje.

Změna fakturačního období v Mergadu.

Zorientujte se ve fakturaci a v možnostech platby za Mergado s články:

 

Udělejte si názor na kvality Mergada - vyzkoušejte jeho funkce na 30 dní zdarma.

2. Vyzkoušeli jste Mergado ve zkušební době, ale rozhodli jste se nepokračovat ve využívání jeho služeb?

Před koncem zkušebního období vám přijde e-mail s upozorněním na blížící se první fakturu. V případě, že už s Mergadem dále nechcete pracovat, nezapomeňte z aplikace smazat exporty nebo samotný e-shop. Pokud v Mergadu zůstanou vaše testovací data, vystavíme vám proforma fakturu a budeme počítať s tím, že ho chcete využívat i další měsíc.

 

Možnost smazání e-shopu (spolu se všemi exporty) najdete v Nastavení pod záložkou Odstranit e-shop.

Smazání e-shopu.

Nevíte si rady se smazáním nebo jiným nastavením Mergada? Naše podpora vám s tím pomůže.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado 2 podporuje formát MALL Marketplace

Abyste na MALL Marketplace, vytvořili funkční inzerci, měli byste dodržet určité pořadí elementů, které vyžaduje. Mergado 2 tento formát podporuje a parametry zobrazuje podle MALL specifikace. Usnadní vám mnoho práce, i když část úkonů musíte stále provést ručně.

21.06.2022
Video-nápověda: Jak na rychlou manuální editaci hodnot v Mergadu?

Manuální změny v Mergadu jsou užitečnou funkcí pro menší skupinu konkrétních produktů. Pokud potřebujete často editovat právě tento typ sortimentu, sledujte, jak si jednoduše upravíte důležité detaily ve feedu. Specialista Luděk Volejník vás ve videu provede touto nenápadnou, ale zato všestrannou funkcionalitou.

03.08.2021
Vyřešte skrývání nevýhodných produktů jednou provždy

Sledujete výkonnost vašeho e-shopu a potřebujete skrýt produkty, které se vám nevyplatí inzerovat? V Mergadu najdete na míru připravené funkce, se kterými upravíte feed na pár kliků. Podívejte se, jak se skrýváním sortimentu pracuje náš support master.

27.07.2021

Přidat komentář