Známe nejlepší e-shopy české e-commerce za rok 2018

Článek zveřejněn 19.03.2019

Heureka tento rok už podesáté zorganizovala předávání cen Shop roku. La Fabrika nabídla krásné prostory a téma, které zastřešovalo celý večer, svojí zajímavostí nezaostávalo za tím z loňska. Připomínat si tradice v rychle se měnícím světě e-commerce je vždy příjemné. A proto jsme se na folklórní dresscode velmi těšili. Kdo byl vítězem kategorií a jak celý večer probíhal?

Moravský folklór v Praze

Vyhlašování cen Shop roku od Heureky se už dá považovat za tradici. Desátý ročník se proto nesl v duchu lidových tradic, veselky a folklóru. A protože Mergado sídlí v Brně, folklór pro nás není nic cizího.

Naše výprava se skládala ze čtyř švarných šohajů a dvou děvčic jako květ. Celým večerem nás jako moderátoři provedli CEO Heureky Tomáš Braverman a její PR managerka Pavla Tomsová. Své úlohy se zhostili výborně a i díky tomu bylo vyhlášení cen svižné a vtipné. Program doplňovala kyjovská cimbálovka a taneční čísla pražské taneční skupiny.

Po vyhlášení však nic nekončilo. Právě naopak. Vítězové oslavili svůj úspěch a ostatní hosté měli prostor na společenskou konverzaci a navazování nových vztahů. A my jsme si dokonce i zatancovali, za což děkujeme cimbálovce.

Sláva vítězům a čest poraženým

A kdo teda vyhrál? Cenu Heureky získal projekt babičkářství.cz. Tento e-shop nabízí různý sortiment dárků pro seniory, určitě na ně mrkněte. Absolutním vítězem Ceny popularity se stal ONLINESHOP.cz. V kategorii Krása a zdraví vyhrálo potřetí Notino.

Všechny vítěze najdete na této stránce.

 

Děkujeme Heurece za už tradičně skvělý večer a těšíme se na příští rok.

 

Mohlo by vás zajímat:

Berlínské Expo do našeho týmu přineslo inspiraci

Při zvuku budíku před druhou hodinou ráno mě napadá otázka, jestli se vůbec vyplatilo jít spát. Při představě cesty, která nás čeká, to asi nebyl až tak špatný nápad. Já a moji kolegové se vydáváme na cestu do Berlína, kde se koná E-commerce Berlin Expo.

25.02.2019
Fotoreport: Veletrh Reshoper očima Mergada

Uplynul rok a z Ecommerce Expa se stal Reshoper. Tohoto nabitého veletrhu, který přináší to nejaktuálnější z ecommerce branže, se jako vystavovatel zúčastnilo i Mergado. Přečtěte si, jak Reshoper probíhal a jak ho hodnotíme.

31.01.2019

Přidat komentář