Certifikovanou marketingovou agenturou může být i živnostník!

Článek zveřejněn 22. 05. 2015
| 1 minuta čtení

Je živnostník agenturou?

Mergadova certifikace marketingových agentur se vztahuje na subjekty s „IČem“. Tedy jak na společnosti, tak na živnostníky. V praxi totiž může být „eseróčko“ se dvěma zaměstnanci, stejně jako živnostníky, který zaměstnává deset zaměstnanců. Právní forma tedy nerozhoduje o velikosti podniku.

Kvalita práce pro klienty je důležitá

Právní forma nerozhoduje ani o kvalitě služeb, které agentura poskytuje svým klientům. Michal Trousil je toho jasným příkladem. Spravuje v Mergadu víc e‑shopů, než některá eseróčka a velmi dobře ví, jak inzerci řídit. Já osobně ho znám jako velice šikovného odborníka. Navíc v testu, který uchazeči o certifikát agentury skládají, obstál na výbornou.

Agenturní certifikace je otevřena i živnostníkům. Patříte-li mezi ně a chcete vědět víc, napište mi!

Napsal / pan Mergado / 22. 05. 2015
Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.

Komentáře

PS: budu v sobotu na brněnském Barcampu. Budete-li mít chuť si o servisu, který poskytuje Mergado agenturám promluvit, “ulovte” si mne prosím. Budu mít na sobě Mergadovo tričko :)

(případně se můžeme domluvit předem)

Petr Parimucha (admin) / 22. 05. 2015 - 09:55

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.