CREATIVE summit přináší trendy slovenské ecommerce

Přemýšlíte, kde načerpat inspiraci pro práci s vaším e‑shopem? Už 18. května se bude v Bratislavě v hotelu Saffron konat CREATIVE summit zaměřený na trendy v ecommerce.

Přemýšlíte, kde načerpat inspiraci pro práci s vaším e‑shopem? Už 18. května se bude v Bratislavě v hotelu Saffron konat CREATIVE summit zaměřený na trendy v ecommerce.

Cílem CREATIVE summitu je zlepšovat slovenské ecommerce prostředí a vytvořit prostor pro budování vztahů mezi majiteli e‑shopů a odborníky z ecommerce oblasti. Konference je určená majitelům a manažerům e‑shopů.

Těšit se můžete na 8 odborníků, kteří povedou unikátní přednášky, či představí případové studie z praxe. Po celý den můžete absolvovat praktické one-to-one konzultace s odborníky. Svoje know-how vám představí například SEO expert Pavel Unger, content marketér Martin Brablec, UX konzultant Jan Kvasnička, online marketing specialista Peter Štrba, Martin Svoboda přímo z Google a mnoho dalších.

Pokud máte rádi panelové diskuze, určitě si přijdete na své. Na CREATIVE summitu budou diskutovat například Martinus.sk, Feedo.cz či GymBeam.sk. Diskuze budou na téma Chyby v podnikaní a Jak se opřít o značku v těžkých časech. Tipy, jak zlepšit svůj byznys, se hodí, že? Celý program najdete zde.

Po konferenci se můžete těšit na afterparty, kde bude prostor na další networking. Vstupenky na akci 2019 zakoupíte zde.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.