CREATIVE summit přináší trendy slovenské ecommerce

Článek zveřejněn 10.04.2018

Přemýšlíte, kde načerpat inspiraci pro práci s vaším e-shopem? Už 18. května se bude v Bratislavě v hotelu Saffron konat CREATIVE summit zaměřený na trendy v ecommerce.

Cílem CREATIVE summitu je zlepšovat slovenské ecommerce prostředí a vytvořit prostor pro budování vztahů mezi majiteli e-shopů a odborníky z ecommerce oblasti. Konference je určená majitelům a manažerům e-shopů.

Těšit se můžete na 8 odborníků, kteří povedou unikátní přednášky, či představí případové studie z praxe. Po celý den můžete absolvovat praktické one-to-one konzultace s odborníky. Svoje know-how vám představí například SEO expert Pavel Unger, content marketér Martin Brablec, UX konzultant Jan Kvasnička, online marketing specialista Peter Štrba, Martin Svoboda přímo z Google a mnoho dalších.

Pokud máte rádi panelové diskuze, určitě si přijdete na své. Na CREATIVE summitu budou diskutovat například Martinus.sk, Feedo.cz či GymBeam.sk. Diskuze budou na téma Chyby v podnikaní a Jak se opřít o značku v těžkých časech. Tipy, jak zlepšit svůj byznys, se hodí, že? Celý program najdete zde.

Nabídka programu CREATIVE summitu. Zdroj: creativesummit.sk

Po konferenci se můžete těšit na afterparty, kde bude prostor na další networking. Vstupenky na akci 2019 zakoupíte zde.

Přidat komentář