Den Dopravy zdarma už zítra. Využijete Uloženku?

Den D, nebo vlastně DDZ — tedy den dopravy zdarma — už je skutečně za rohem. Přinášíme poslední tipy, jak doladit inzerci vašeho e‑shopu. 

Pokud jste před pár týdny prošvihli náš první článek o této akci Heureky, můžete to teď ještě napravit. Dočtete se v něm, co akce obnáší a jaké jsou její dopady podle zkušeností z minulých ročníků.

Pro ty, kteří čtou rádi ve zkratkách nebo prostě jen nestíhají, přinášíme rychlé shrnutí a na závěr pár zajímavostí. 

Kdy? Zítra, 15. listopadu od 12 hodin do 12 hodin 16. listopadu.

Kde? Na Heureka.cz i Heureka.sk.

Co? E‑shopy zapojené do akce nabízí v tento den (dny) alespoň jeden typ dopravy zdarma pro obejdnávky nad 300 Kč, a to i pro takové, které nepřichází z Heureky. 

Jak se zapojit? Pro zapojení je potřeba se přihlásit a kromě jednoho typu dopravy zdarma musíte mít certifikát Ověřeno zákazníky na Heurece. Aktuálně je do akce přihlášených víc než 1500 e‑shopů. 

Na co se připravit

  • skokové zvýšení počtu objednávek
  • (pravděpodobně) snížení průměrné ceny objednávky
  • vyšší konverzní poměr
  • nutnost rychlé expedice 
  • vyšší náklady na dopravu, které připadnou e‑shopu

Uloženka

Vedle dodání zboží zdarma (podmínka účasti na akci) můžete zatraktivnit svou nabídku také nabízením doručení na výdejní místa Uloženky zdarma. Síť jejich poboček podporuje tuto akci tak, že za tento typ dopravy zaplatíte 15. a 16. listopadu jen 25 korun bez DPH. V případě, že jste služeb Uloženky doposud nevyužívali, je nutné tuto službu implementovat. Podrobnosti k této službě najdete tady.

Jak se o tom dozví zákazníci?

Mimochodem, už jste viděli reklamy, kterými Heureka Den dopravy zdarma propaguje? Aktuálně je jich plný Youtube a vedle statické reklamy je to další kanál, kterými se o akci mohou dozvědět vaši zákazníci. A zatím není ani pozdě na info mailing, ve kterém je na akci upozorníte. Určitě stihnete i přidat banner na web!

 

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.