Berlínské Expo nabídlo pestrou směs profesionality a networkingu

Článek zveřejněn 17.02.2020

Velmi nás zajímá, jak se daří e-commerce v zahraničí. Abychom zjistili, na čem pracují naši západní kolegové, vydali jsme se na největší veletrh online marketingu v Německu. Přečtěte si, jak jsme si užili E-commerce Berlin Expo.

Propojili jsme byznys a teambuilding

Naše berlínské dobrodružství začalo už den před samotným expem. Na veletrzích, kterých se účastníme, obvykle vystavujeme nebo přednášíme. Do Berlína jsme však přijeli jen jako návštěvníci. Proto jsme pro tentokrát mohli vynechat obvyklou přípravu a německou metropoli si více vychutnali. Z jeho bohaté nabídky si vybrali všichni z nás. Návštěvy pamětihodností i sondy do berlínské gastronomie – toho vše jsme si užili dosyta.

Veletrh shromáždil výběr toho nejlepšího

Druhý den ráno jsme nabrali směr E-commerce Berlin Expo 2020. Industriální prostory výstaviště nám učarovaly svojí mohutností. Samotný veletrh měl perfektní organizaci a mnoho vystavujících, jejichž produkty nás často zaujaly.

Na pěti přednáškových pódiích se spíkři z různých států věnovali širokému spektru aktuálních témat. Každý účastník si tu snadno našel něco, co ho zaujalo. Česko reprezentovaly např. stánky Samba.ai a Zásilkovny. Celý den ubíhal dravým tempem. Mezi přednáškovými bloky jsme pokaždé našli dalšího vystavovatele, jehož služba nás zaujala.

Celý výlet jsme také natáčeli a na Mergado TV brzo představíme náš první vlog. Tento rok jsme se zaměřili na přidanou hodnotu a připravili si pro vás tipy na přípravu stánku a prozradili naše ověřené zlepšováky. Ať jste zkušený vystavovatel či začátečník, ve videu najdete několik zajímavých postřehů.

Konference takovéto velikosti nám vždy přináší možnost potkat inspirativní lidi z branže. V Berlíně to platilo obzvlášť a rádi navštívíme i jeho další ročník. Do té doby nás ale čeká mnoho domácích akcí, na které vás zveme. Zúčastněte se 26. února bratislavského MeetUpu či Winter MergadoFestu, který proběhne19. března.

Mohlo by vás zajímat:

Sedmý ročník ShopCampu chystá dvojitou dávku vzdělávání

Tradiční zářijová událost ShopCamp tento rok nabídne rovnou dvě formy konference. E-shopařům a marketérům, kteří se akce nezúčastní v Praze, poskytne online verzi přednášek i poradenství. Seznamte se s programem ShopCampu, který tento rok navštívíte i z pohodlí domova či kanceláře.

25.08.2020
MergadoFest 20 přinese aktuální trendy v e-commerce

Konference MergadoFest už počtvrté nabídne velkou porci novinek a trendů v e-commerce. Coworkingový prostor Mo-cha v Brně 17. září přivítá spíkry z české a slovenské scény online marketingu. Jak bude vypadat letošní ročník?

30.07.2020
Využijte expo chytře: Jak propagovat stánek na e-commerce veletrhu?

Jak chytře propagovat své zboží či služby během e-commerce veletrhu? Je chytré zveřejňovat selfies z takové události na vašich sociálních sítích? Nebo nabízet pivo potenciálním zákazníkům? Využijte čas karantény na pořádnou přípravu vašeho stánku pomocí tohoto vlogu.

30.03.2020

Přidat komentář