Mergado + Bidding MeetUp se vydává do Bratislavy

Článek zveřejněn 04.02.2020

V sérii Mergado + Bidding MeetUp navštěvujeme česká a slovenská města a představujeme novinky z aktuálních releasů Mergada a aplikace Bidding Fox. 26. února se vydáme do Bratislavy, kde se s účastníky o důležité novinky podělí také Heureka a agentura Invelity.

Přijďte nabýt užitečné informace a zeptat se na všechno, co vás zajímá

Vloni jsme se při prvním MeetUpu v Praze potkali s řádkou šikovných lidí a získali mnoho zajímavých podnětů. A budeme rádi, když tomu letos v Bratislavě nebude jinak. Přijďte si rozšířit e-shopařské znalosti ve vašem domácím prostředí a setkat se lidmi ze společností, jejichž pomocí denně vylepšujete inzerci.

Info

Kdy: 26. 2.

Kde: Kafé Lampy, Černyševského 42, Bratislava

Cena: Zdarma

Vyplňte přihlášku: Mergado + Bidding MeetUp

FB událost

 

 

Zastavte se na Mergado + Bidding MeetUp. Načerpáte nové znalosti a nápady na další zefektivnění inzerce na zbožácích. Je pro vás Bratislava z ruky? Zúčastněte se Winter MergadoFestu – přední odborníci české a slovenské e-commerce vám představí mnoho informací a aktualit týkajících se expanze do zahraničí.

 

Mohlo by vás zajímat:

MergadoFest letos přijde i v zimě

Rozhodli jsme se, že tento rok neuspořádáme pouze jeden MergadoFest. K hlavní události probíhající pravidelně na podzim v březnu přidáme i její zimní edici. První Winter MergadoFest se bude 19. března v Brně věnovat tématu Expanze do zahraničí.

22.01.2020
Ecommerce Warsaw Expo přineslo podrobný náhled do polské e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je největší marketingová událost ve střední Evropě. Marketérům a e-shopařům z Polska i okolí nabízí mnoho aktuálních informací a inspirace, jak zlepšit jejich služby. Letos poprvé se týmy Mergada a aplikace Feed Image Editor vydaly poznat místní prostředí a ukázat, že jejich kvality ocení i polská e-commerce scéna.

24.10.2019
MergadoFest 19 se vydal po cestách budoucnosti e-commerce

Atmosféra včerejšího MergadoFestu se nám do těchto řádků nepodaří přenést na sto procent. I tak se vám pokusíme co nejvíce přiblížit, jak podle nás MergadoFest vypadal. Ano, nemáme odstup. Ale přesto chceme říct, že to byl perfektní den plný nových informací, networkingu a vzájemné inspirace, za který všem zúčastněným děkujeme.

20.09.2019

Přidat komentář