Ecommerce Warsaw Expo přineslo podrobný náhled do polské e-commerce

Článek zveřejněn 24.10.2019

Varšavské Ecommerce Expo je největší marketingová událost ve střední Evropě. Marketérům a e-shopařům z Polska i okolí nabízí mnoho aktuálních informací a inspirace, jak zlepšit jejich služby. Letos poprvé se týmy Mergada a aplikace Feed Image Editor vydaly poznat místní prostředí a ukázat, že jejich kvality ocení i polská e-commerce scéna.

Mergado bude silným partnerem polských e-shopařů

Náš nástroj a jeho aplikace dokážou být zdatnými pomocníky online marketingových profesionálů nejen z ČR a Slovenska. Dalším z trhů, ve kterém chceme přispět ke zkvalitnění inzerce e-shopů, je Polsko. 21. října jsme proto z Brna vypravili početnou skupinu, která na Ecommerce Warsaw Expo 2019 představila možnosti Mergada a hlouběji prozkoumala polskou e-commerce.

V Mergadu rádi objevujeme. Proto se vždy, když vyrazíme do nového prostředí, zajímáme se nejen o to, jak funguje místní e-commerce scéna, ale chceme také načerpat co nejvíce ze zdejší atmosféry. Ve Varšavě všechny kroky vedou k Paláci vědy a kultury… a do tradičních restaurací. Neochutnat pirohy nebo bigos by bylo stejným hříchem jako se v Plzni nenapít piva.

Hlavní město Polska nabízí kromě skvělého jídla také malebné historické centrum, mnoho parků a městské zeleně i zajímavou současnou architekturu. Předtím, než jsme se vydali do dějiště Expa, prošli jsme kus Varšavy, která žije výstavbou kancelářských budov. Je dobré vidět, že jsou města, kde skvěle funguje urbanistický plán.

Ale nejsme na blogu o architektuře. Na Ecommerce Warsaw Expo 2019 vystavovalo na 140 stánků převážně polských firem. Mnoho z nich nabízelo zajímavé služby a bylo užitečné vidět, jak se na práci v současné e-commerce dívají naši sousedi. Kromě smluvených schůzek s partnery a klienty stánek Mergada a Feed Image Editoru navštívilo velké množství zájemců o budoucí spolupráci.

Těšilo nás, kolik návštěvníků vidělo, jak moc jim Mergado a jeho aplikace umí pomoct zkvalitnit inzerci. Máme mnoho kontaktů a zajímavých podnětů, jak Mergado přizpůsobit polskému trhu. Už brzo se může polská e-commerce těšit na komplexní vstup našeho nástroje, který jim umožní ovládnout všechna úskalí nastavení kvalitní inzerce.

 

Mohlo by vás zajímat:

MergadoFest 19 se vydal po cestách budoucnosti e-commerce

Atmosféra včerejšího MergadoFestu se nám do těchto řádků nepodaří přenést na sto procent. I tak se vám pokusíme co nejvíce přiblížit, jak podle nás MergadoFest vypadal. Ano, nemáme odstup. Ale přesto chceme říct, že to byl perfektní den plný nových informací, networkingu a vzájemné inspirace, za který všem zúčastněným děkujeme.

20.09.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitní konference

Obuj se do toho. Tak zněl slogan na uvítacích ponožkách, kterými byli při příchodu obdarováni účastníci šestého ročníku Shopcampu. Další povedený ročník této oblíbené konference umožnil setkání mnoha nadšených e-shopařů a odborníků na e-commerce a přinesl tak jedinečnou atmosféru.

18.09.2019
Nekonference 2019: Cizí faily vás poučí bezbolestně

Chybami se člověk učí. Tak proč se nepoučit z chyb někoho jiného, odnést si z nich to nejlepší a ušetřit si starosti (a častokrát i peníze)? Takto přemýšlela agentura BESTETO při organizaci osmého ročníku Nekonference, která svým účastníkům pomohla poučit se z failů lidí z e-commerce.

07.06.2019

Přidat komentář