MergadoFest letos přijde i v zimě

Článek zveřejněn 22.01.2020

Rozhodli jsme se, že tento rok neuspořádáme pouze jeden MergadoFest. K hlavní události probíhající pravidelně na podzim v březnu přidáme i její zimní edici. První Winter MergadoFest se bude 19. března v Brně věnovat tématu Expanze do zahraničí.

Poznejte současné podmínky na zahraničních trzích

Program Winter MergadoFestu bude na počet přednášek a workshopů o trochu užší než jeho podzimní verze, informačně však bude velmi nabitý. Naše pozvání na vedení přednášek přijalo několik odborníků z velkých společností české a slovenské e-commerce, které mají rozsáhlé zkušenosti s fungováním na zahraničních trzích.

Na co se můžete těšit

19. března v prostorách brněnského BuranTeatru odstartujeme registraci v 8.30. Od půl desáté začnou přednášky, které potrvají 45 minut. Před obědem účastníky čekají dva vstupy. Po obědě bude následovat pět dalších přednášek a pauza na kávu. A jak je naším zvykem, na závěr připravujeme after party, kde si spolu neformálně popovídáme. Všechny důležité a doplňující informace spolu anotacemi přednášek najdete na našem webu.

Podívejte se, jak vypadal MergadoFest 19.

 

Rozviňte potenciál vašich e-shopů a marketingové znalosti pro zahraniční expanzi na Winter MergadoFestu. Registrujte se zde.

 

Mohlo by vás zajímat:

Mergado vyráží na Reshoper 2020, tentokrát s vlastní scénou

Veletrh a konference Reshoper je největší e-commerce událost v České republice. Tak jako na dvou předešlých ročnících, nebudou Mergado a appky Bidding Fox a Feed Image Editor chybět ani na jeho třetím pokračování. Návštěvníkům letos přivezeme stánek a naše konzultanty, ale i vlastní minikonferenci.

14.01.2020
Ecommerce Warsaw Expo přineslo podrobný náhled do polské e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je největší marketingová událost ve střední Evropě. Marketérům a e-shopařům z Polska i okolí nabízí mnoho aktuálních informací a inspirace, jak zlepšit jejich služby. Letos poprvé se týmy Mergada a aplikace Feed Image Editor vydaly poznat místní prostředí a ukázat, že jejich kvality ocení i polská e-commerce scéna.

24.10.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitní konference

Obuj se do toho. Tak zněl slogan na uvítacích ponožkách, kterými byli při příchodu obdarováni účastníci šestého ročníku Shopcampu. Další povedený ročník této oblíbené konference umožnil setkání mnoha nadšených e-shopařů a odborníků na e-commerce a přinesl tak jedinečnou atmosféru.

18.09.2019

Přidat komentář