Mergado vyráží na Reshoper 2020, tentokrát s vlastní scénou

Lukáš Horák
14. 1. 2020
2 minuty čtení
Mergado vyráží na Reshoper 2020, tentokrát s vlastní scénou

Veletrh a konference Reshoper je největší e‑commerce událost v České republice. Tak jako na dvou předešlých ročnících, nebudou Mergado a appky Bidding FoxFeed Image Editor chybět ani na jeho třetím pokračování. Návštěvníkům letos přivezeme stánek a naše konzultanty, ale i vlastní minikonferenci.

Veletrh a konference Reshoper je největší e‑commerce událost v České republice. Tak jako na dvou předešlých ročnících, nebudou Mergado a appky Bidding FoxFeed Image Editor chybět ani na jeho třetím pokračování. Návštěvníkům letos přivezeme stánek a naše konzultanty, ale i vlastní minikonferenci. Přečtěte si, na co všechno se 30. ledna na výstavišti v pražských Letňanech můžete těšit.

Reshoper vám usnadní online podnikání

Letos na Reshoperu opět najdete společnosti nabízející e‑shopová řešení, webdesign, grafiku či programování aplikací. Budete si moct promluvit s lidmi z mnoha marketingových agentur a společností vyvíjejících marketingové nástroje. Zjistíte, jak využít firmy zabývající se exportem do zahraničí, logistikou, skladovými systémy a dalšími užitečnými službami.

Pochopte, do jakých odvětví v e‑commerce se vyplatí investovat

Letošní konference na Reshoperu si klade za cíl přimět účastníky dlouhodobě a strategicky přemýšlet nad rozvojem jejich internetového obchodování. Osm odborných přednášek českých řečníků bude postaveno na unikátních datech, výzkumech a analýzách vytvořených právě pro Reshoper. Těšit se můžete na detailní analýzu Instagramových účtů českých e‑shopů či na nová data celého trhu z pohledu SEO a data e‑shopů z proběhlých vánočních kampaní.

Mergado a jeho aplikace odprezentují vlastní minikonferenci

Kromě konzultací na našich stáncích budeme pořádat i minikonferenci, a to na téma Automatizace v e‑commerce. Specialisté z Mergada a aplikací Bidding FoxFeed Image Editor vám ve dvou blocích (před obědem a po obědě) představí aktuální možnosti, které nabízí jejich nástroje.

Témata minikonference:

  • Odhalte chyby ve feedu bezplatným auditem — Luděk Volejník (Mergado)
  • Konkurence pod drobnohledem – Jirka Guňka (Bidding Fox)
  • Nejčastější chyby produktových obrázků a jak na ně – Marek Daňko (Feed Image Editor)
  • Představujeme vám Mergado Pack – Petr Mindl (Mergado)

Dorazte rozvinout kvality vašich e‑shopů na Reshoper. Inspirace zde na vás bude číhat na každém rohu. Kromě klasických stánků či přednášek vám bude k dispozici i bezplatná poradenská zóna. Že ještě nemáte lístek? Pořiďte si ho zde.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.