Mergado vyráží na Reshoper 2020, tentokrát s vlastní scénou

Článek zveřejněn 14.01.2020

Veletrh a konference Reshoper je největší e-commerce událost v České republice. Tak jako na dvou předešlých ročnících, nebudou Mergado a appky Bidding Fox a Feed Image Editor chybět ani na jeho třetím pokračování. Návštěvníkům letos přivezeme stánek a naše konzultanty, ale i vlastní minikonferenci. Přečtěte si, na co všechno se 30. ledna na výstavišti v pražských Letňanech můžete těšit.

Reshoper vám usnadní online podnikání

Letos na Reshoperu opět najdete společnosti nabízející e-shopová řešení, webdesign, grafiku či programování aplikací. Budete si moct promluvit s lidmi z mnoha marketingových agentur a společností vyvíjejících marketingové nástroje. Zjistíte, jak využít firmy zabývající se exportem do zahraničí, logistikou, skladovými systémy a dalšími užitečnými službami.

Reshoper 2020 shromáždí mnoho zajímavých vystavovatelů. Zdroj: www.reshoper.cz/cs/veletrh

Pochopte, do jakých odvětví v e-commerce se vyplatí investovat

Letošní konference na Reshoperu si klade za cíl přimět účastníky dlouhodobě a strategicky přemýšlet nad rozvojem jejich internetového obchodování. Osm odborných přednášek českých řečníků bude postaveno na unikátních datech, výzkumech a analýzách vytvořených právě pro Reshoper. Těšit se můžete na detailní analýzu Instagramových účtů českých e-shopů či na nová data celého trhu z pohledu SEO a data e-shopů z proběhlých vánočních kampaní.

Mergado a jeho aplikace odprezentují vlastní minikonferenci

Kromě konzultací na našich stáncích budeme pořádat i minikonferenci, a to na téma Automatizace v e-commerce. Specialisté z Mergada a aplikací Bidding Fox a Feed Image Editor vám ve dvou blocích (před obědem a po obědě) představí aktuální možnosti, které nabízí jejich nástroje.

Témata minikonference:

  • Odhalte chyby ve feedu bezplatným auditem - Luděk Volejník (Mergado)
  • Konkurence pod drobnohledem – Jirka Guňka (Bidding Fox)
  • Nejčastější chyby produktových obrázků a jak na ně – Marek Daňko (Feed Image Editor)
  • Představujeme vám Mergado Pack – Petr Mindl (Mergado)
Specialisté z Mergada, Bidding Foxu a Feed Image Editoru vám představí aktuální možnosti jejich nástrojů.

Dorazte rozvinout kvality vašich e-shopů na Reshoper. Inspirace zde na vás bude číhat na každém rohu. Kromě klasických stánků či přednášek vám bude k dispozici i bezplatná poradenská zóna. Že ještě nemáte lístek? Pořiďte si ho zde.

 

Mohlo by vás zajímat:

Ecommerce Warsaw Expo přineslo podrobný náhled do polské e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je největší marketingová událost ve střední Evropě. Marketérům a e-shopařům z Polska i okolí nabízí mnoho aktuálních informací a inspirace, jak zlepšit jejich služby. Letos poprvé se týmy Mergada a aplikace Feed Image Editor vydaly poznat místní prostředí a ukázat, že jejich kvality ocení i polská e-commerce scéna.

24.10.2019
MergadoFest 19 se vydal po cestách budoucnosti e-commerce

Atmosféra včerejšího MergadoFestu se nám do těchto řádků nepodaří přenést na sto procent. I tak se vám pokusíme co nejvíce přiblížit, jak podle nás MergadoFest vypadal. Ano, nemáme odstup. Ale přesto chceme říct, že to byl perfektní den plný nových informací, networkingu a vzájemné inspirace, za který všem zúčastněným děkujeme.

20.09.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitní konference

Obuj se do toho. Tak zněl slogan na uvítacích ponožkách, kterými byli při příchodu obdarováni účastníci šestého ročníku Shopcampu. Další povedený ročník této oblíbené konference umožnil setkání mnoha nadšených e-shopařů a odborníků na e-commerce a přinesl tak jedinečnou atmosféru.

18.09.2019

Přidat komentář