Víte, kam vám chodí faktury?

Článek zveřejněn 10.07.2017

Až do nedávna jsme faktury odesílali na e-mail vlastníka e-shopu. Nově je ale možné přidat ke svému účtu také fakturační e-mail, což může dávat smysl třeba v případě, kdy všechny faktury zasíláte rovnou účetní a je zbytečné je přeposílat přes několik lidí v rámci celé firmy. 

V praxi to tedy funguje tak, že faktury za e-shop odchází na e-mail, který vlastník uvedl při registraci jako fakturační. Pokud takový e-mail v databázi nemáme, odejde faktura automaticky na e-mail spojený s vlastníkem e-shopu. 

Jak správný e-mail nastavit? Pokud jste fakturační e-mail neuvedli při registraci, můžete ho snadno doplnit po kliknutí na odkaz Nastavení nebo rovnou na tomto odkazu.

Zkontrolujte, kam odchází faktury vám a nastavte si správně fakturační e-mail! Při té příležitosti můžete třeba vyplnit i avatar svého e-shopu. 

Komentáře

I'm looking forward to trying this. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on this blog . You have made my day! Thanks again!I think this is engaging and eye-opening material. Thank you so much for caring about your content and your readers.

Angelina John/Sobota, 5. Srpen 2017 - 8:22

Dobrý den
ja si vsechnu fakturaci zarizuji tu https://imboss.cz/
a myslim ze je tosuper

nina/Pátek, 12. Říjen 2018 - 14:59

Přidat komentář