Rozběhněte s Favi inzerci na Balkáně

Článek zveřejněn 23.06.2020

Srovnávač Favi vstupuje do letního období s dávnou novinek. Dominuje jim nová nápověda pro klienty a možnost expandování na trhy jižní Evropy. Podívejte se, jak využijete aktuální změny pro ještě lepší správu vaší inzerce.

Usnadněte si nastavení kampaně s novým online pomocníkem

Inzerující e-shopaři uvítají nově vytvořenou nápovědu, která zkvalitní vzájemnou spolupráci mezi srovnávačem a obchodníkem. Začátečníci i zkušení uživatelé najdou na jednom místě všechny potřebné informace a praktické rady. Favi nápověda je dostupná v české i anglické verzi.

Přehledný pomocník je rozdělený do 4 částí, které vám poradí po technické či marketingové stránce. Najdete zde:

  • podmínky spolupráce
  • požadavky na XML feed
  • nastavení kampaně
  • najčastejší otázky
Zdroj: https://help.favionline.com/cs/

Oslovte s Favi chorvatské zákazníky

Jestli uvažujete o rozšíření byznysu za hranice Česka, využijte možnosti expanze s Favi, které přidalo do svého portfolia chorvatský trh. Srovnávač připravil speciální nabídku – do konce červenca zařadí e-shop na chorvatské Favi bezplatně.

K zařazení potřebujete:

  • Informace a data přeložené na e-shopu do chorvatštiny
  • Formát XML feedu v požadovaných standardech Favi

Splňujete obě podmínky? Zaregistrujte si e-shop přes přihlašovací formulář a Favi tým vás bude informovat o dalším postupu.

Expanze je mezi e-shopaři stále žhavým tématem. Využijte možnosti srovnávačů, které působí i na zahraničních trzích. Jestli obchodujete s módou a doplňkami, vyzkoušejte celoevropské pokrytí a lehké zalistování ze ShopAlike. S úpravou feedu se spolehněte na Mergado.

 

Mohlo by vás zajímat:

Přidat komentář