Převlečte svou facebookovou reklamu do plavek!

Kateřina Šmajzrová
14. 6. 2017
1 minuta čtení
Převlečte svou facebookovou reklamu do plavek!

Čas prázdnin a dovolených je pro někoho možná okurkovou sezónou, jsou ale odvětví, která z ní dokáží vytěžit. A co teprve když své zákazníky zaujmete originálními letními obrázky!

Aplikace Feed Image Editor má nově v základní výbavě (a tedy zcela zdarma) sety tematických obrázků, které můžete ke své produktové reklamě na Facebooku přidat a upoutat tak pozornost zákazníků. Konkrétní obrázek vyberete dvojklikem. Můžete mu poté měnit velikost a polohu na obrázku. 

 


Kromě letních doplňků najdete nově ve Feed Image Editoru také kolekci ozdobných štítků, do kterých snadno doplníte požadovaný text. Což je mimochodem další novinka — zatímco doposud bylo nutné mít text vepsaný v některém z obrazců, nově ho do obrázku — a tím i na některý ze štítků snadno přidáte samotný.

Poslední novou kolekcí jsou potom emotikony, které fungují stejně jako jiné obrázky — jednoduše je vložíte na patřičné místo v obrázku. 

Jak na to se můžete podívat i na videu!

 
Tak vzhůru do toho, dejte svým produktům nový letní vzhled!

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.