Srovnávač módy startuje projekt GLAMI TOP

Článek zveřejněn 08.01.2020

Pokud je pro vás GLAMI důležitým kanálem pro prodej vašeho zboží, zbystřete pozornost. Srovnávač zaměřený na módu a doplňky přidává vylepšení – zákaznické recenze. Odlišení od konkurence je odteď snazší díky zpětné vazbě od nakupujících a přináší s sebou řadu výhod. Pojďme se na ně podívat.

Získejte pro váš e-shop body navíc

Do nákupního procesu na GLAMI nově přibyla další fáze. Zákazník odteď může ohodnotit svoji spokojenost nejen se samotným nákupem, ale i samotný e-shop.

Průběh je nenáročný:

  1. Po uskutečnení objednávky uživateli vyskočí žádost o souhlas s e-mailovým kontaktováním pro ohodnocení procesu, zboží či obchodu.
  2. Následně dostane e-mail s dotazníkem, který se týká posledního vykonaného nákupu.
  3. Po jeho vyplnění přijde e-shopu hodnocení spokojenosti se službami a zakoupeným zbožím.
Postup získávání recenzí. Zdroj: glami.cz

Hlavní výhody, které projekt přináší:

  • zvýšená návštěvnost, která díky lepší viditelnosti, vyšší pozici produktů a konverznímu poměru (při stejných CPC cenách) pomůže zejména menším a středním e-shopům dosáhnout většího tržního podílu
  • zpětná vazba na značku či zboží
  • vyšší návratnost na e-shop
  • zvýraznění obchodníka či e-shopu odznakem TOP na GLAMI i na vlastním webu
  • možnost prezentace veřejných odznaků, které budou v rámci programu udělované

Jednoduchý proces zapojení

E-shop se k projektu připojí vložením JS kódu na stránku obchodu. Tímto způsobem získá souhlas na zasílání recenzí po dokončení objednávky. Využít může i předpřipravenou šablonu v Google Tag Manager. Následně si nastaví DNS, aby se zasílané dotazníky odesílaly se jménem daného e-shopu a nespadly do spamové složky. Celý návod s přesným popisem najdete na webu GLAMI. Implementační návod potom v partnerské administraci.

Recenze GLAMI TOP posouvají úroveň nakupování módy o level výš a přináší výhody pro nakupující i pro prodejce. Pokud máte e-shop postavený na Prestashopu, Woocommerce nebo Opencartu, využijte bezplatný modul Mergado Pack, který umožňuje i jednoduché implementování novinky GLAMI TOP.

 

Mergado Pack pluginy stahujte zde

 

Mohlo by vás zajímat:

Dostaňte co nejvíc z povánočního prodeje

Nevěnujte pozornost prodeji pouze do Vánoc. Čím dál více lidí si nechává nákup – klidně i dražšího – zboží na povánoční slevy. Připravte se důkladně na výprodeje v tomto období. Pokud se nad povánočními strategiemi zamyslíte správně, přinesou vašemu e-shopu další zisk.

11.12.2019
Specifikujte materiálové složení na GLAMI snadno pomocí Mergada

Velkým e-shopařským tématem poslední doby je povinná podpora tagu PERCENTAGE, který GLAMI zavádí od 1. 8. 2019. S aktuálním releasem, který proběhne 11. 7. v 16 hodin, začne Mergado specifikaci materiálového složení pro GLAMI podporovat.

11.07.2019
Pochopte rozdíly mezi Heurekou a GLAMI

Každý zbožák je jiný a na obsah feedů má vlastní požadavky. Konzultanti naší podpory se často setkávají s nesrovnalostmi uživatelů Mergada ohledně specifikací jednotlivých srovnávačů. S tím jsme se rozhodli skoncovat. V tomto článku si popíšeme hlavní rozdíly mezi Heurekou a GLAMI, abyste pochopili, co je potřeba v Mergadu nastavit odlišně.

17.07.2019

Přidat komentář