GLAMI chystá slevovou akci GLAMIDAYS

GLAMI jako virtuální obchodní galerie nabízí nejen zákazníkům, kteří na ní nakupují, ale i e‑shopům, které na ní inzerují, různý zákaznický servis. Nedávno například představilo GLAMI piXel (o které jsme psali zde). Teď přichází se slevovou akcí nazvanou GLAMI DAYS.

GLAMI jako virtuální obchodní galerie nabízí nejen zákazníkům, kteří na ní nakupují, ale i e‑shopům, které na ní inzerují, různý zákaznický servis. Nedávno například představilo GLAMI piXel (o které jsme psali zde). Teď přichází se slevovou akcí nazvanou GLAMI DAYS.

GLAMI chystá speciální akci pro online fashion, kde nabídne zákazníkům slevové vouchery označené jako GLAMI DAYS. Akce se uskuteční o víkendu 28 – 29.10. a zapojit se může každý e‑shop, který má na GLAMI aktivovaný přednostní režim. Účast je zdarma a proto se neplatí nic navíc v rámci CPC.

Jak se zapojit?

Pro zapojení stačí vytvořit libovolný slevový kupón, doporučené rozpětí je 20 — 70 % tak, aby sleva byla zajímavá pro zákazníkabyla smysluplná i pro vás. Pokkud se chcete zapojit, stačí jednoduše nahrát kupón do administrace GLAMI a použít kód GLAMIDAYS. 

Zapojení má několik výhod. GLAMI slibuje větší viditelnost za pomoci speciální mikrosite a zmínky v rámci reklamních kampaní. Díky většímu množství objednávek se navýší i revenue a celá akce by měla e‑shopům přinést nové zákazníky díky marketingovým aktivitám, které bude GLAMI směrovat na širší publikum.

Pokud se chcete do slevové akce zapojit a promovat ji i na svém e‑shopu, kontaktujte Anastasiu Nikolaevu na e‑mailu anastasia.nikolaeva@glami.cz. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda je technicky možné použít váš slevový kupón i na vašem e‑shopu a zda máte na GLAMI nastavené logo svého e‑shopu (v záložce Logo a úvodní fotka obchodu, logo musí být ve čtvercovém tvaru, minimálně 200 x 200 px). 

Mergado Tip

Vedle českého, slovenského, polského nebo rumunského feedu pro Glami si aktuálně můžete vytvořit i export pro inzerci v Maďarsku — a to je skoro za rohem, tak proč toho před Vánoci nevyužít.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.