Tak jako v minulých letech, i letos Heureka chystá Den dopravy zdarma — tedy s malou změnou. Akce nebude trva jeden, ale rovnou tři dny, a to od 13. do 15. 11. 2017. Víte, jak se do akce zapojit?

Tak jako v minulých letech, i letos Heureka chystá Den dopravy zdarma — tedy s malou změnou. Akce nebude trva jeden, ale rovnou tři dny, a to od 13. do 15. 11. 2017. Víte, jak se do akce zapojit?

Podmínky registrace

Heureka je svou akcí Den dopravy zdarma známá, tentokrát bude trvat od 12 hodin 13. listopadu do půlnoci 15. listopadu. Čili tři dny. Zapojit se mohou všechny e‑shopy, které mají certifikát Ověřeno zákazníky. Registrace bude spuštěná 1. listopadu. Povinně je nutné nabídnout alespoň jeden způsob dopravy, která zákazníkovi doručí zásilku až domů, zdarma. Nepočítají se tedy výdejní místa. 

E‑shop musí zajistit neúčtování dopravy u všech objednávek nad 300 korun (vč. DPH), bez ohledu na váhu produktu. Nelze proto nabídnout dopravce, který nedokáže přepravit například pračku. Doprava zdarma musí platit na území celé republiky a e‑shop si nesmí účtovat dopravu ani na svých stránkách. Všechny podmínky musí e‑shop splňovat už tři hodiny před akcí kvůli kontrole (tedy od 9 hodin 13. listopadu). 

Po spuštění registrace najdete v administraci v menu na levé straně záložku Dny dopravy zdarma, kde potvrdíte a schválíte podmínky účasti. Logo vašeho e‑shopu se poté začne zobrazovat na speciální mikrosite, kde se e‑shopy řadí podle času registrace. 

Co je cílem a co získáte?

Celá akce má za cíl zvýraznit výhody nakupování se způsobem doručení balíkem a zároveň v předvánoční sezóně připomenout benefity nakupování přes internet. Neméně důležitým cílem je podpora e‑commerce. Vy naopak získáte podporu v průběhu celé akce v podobně vylepšených podmínek od dopravců. Kromě jiné se také bude u vašeho e‑shopu v žebříčku cen zobrazovat speciální ikona. Pokud chcete, můžete si taky na svoje stránky přidat jeden ze tří bannerů, které Heureka k této příležitosti vytvořila. Najdete je v administraci Heureky pod záložkou Dny dopravy zdarma (dostupná po spuštění registrace). 

Pokud máte nejasnosti ohledně celé akce, určitě se podívejte na nejčastější otázky.

Pro zajímavost

V loňském roce se do akce zapojilo 1549 obchodů. Spolu měli 178 300 objednávek a jejich průměrná cena byla 1250 Kč.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.