Informujte o svých výdejnách na Heurece

Článek zveřejněn 24.01.2018

Kvalitní místa pro výdej zásilky jsou jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují výběr e-shopu, v němž zákazník nakoupí. Heureka proto přišla s úpravou, která vám tuto informaci pomůže ukázat na jejích stránkách. Myslíte, že to usnadní rozhodování zákazníků, aby si vybrali právě váš e-shop? Pak čtěte dál.

Abyste nemuseli vkládat všechna výdejní místa mezi pobočky v administraci vašeho e-shopu, Heureka nově rozšířila spolupráci s výdejními místy, které lze nyní aktivovat v XML souboru. Už tedy nemusíte zadávat jednotlivá výdejní místa ve správě e-shopu mezi pobočky.

DELIVERY_ID

Všechny pobočky v provozu jsou získávány přímo od výdejen. Aktivace vámi vybrané výdejny probíhá prostřednictvím elementu DELIVERY_ID.

<DELIVERY_ID>ZASILKOVNA</DELIVERY_ID>
<DELIVERY_ID>DPD_PICKUP</DELIVERY_ID>
<DELIVERY_ID>ULOZENKA</DELIVERY_ID>

Tato výdejní místa a elementy DELIVERY_ID jsou, stejně jako stávající dopravci, spojeny s elementy s informacemi o cenách na výdejním místě. Ty jsou nadále zasílány standardním způsobem.

<DELIVERY_PRICE>39</DELIVERY_PRICE> Cena za dopravu v případě platby předem.
<DELIVERY_PRICE_COD>59</DELIVERY_PRICE_COD> Cena za dopravu v případě platby na výdejně.

Tip

Mají některé z vašich produktů jiné rozměry, než mohou jednotlivé výdejny převzít a doručit? Pokud ano, výdejní místa v XML souboru produktu pak nemohou být uvedena. Uvedena budou pouze u zboží, které je prodejce skutečně schopný doručit na klientem zvolenou výdejnu.

To, že zákazník na Heurece rovnou pozná, že využíváte výdejní místo v konkrétním městě, vám poskytuje tyto výhody:

  1. Zákazník se na detailu produktu okamžitě dozví o vámi využívaných výdejních místech.
  2. Heureka při vyfiltrování města kontroluje a vybírá výdejní místa. Používáte-li v daném městě stejnou výdejnu, Heureka zobrazí i váš e-shop.

Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, informace o využívaných výdejnách rovnou na detailu produktu vám mohou umožnit zvýšení konverzního poměru. A to se přece hodí. Pokud vás tento článek zaujal a používáte pro správu inzerce na Heurece Mergado, toto téma se zabývá používáním elementu DELIVERY.

Přidat komentář