Nebuďte v kanclu přesčas. Lišák pracuje za vás aneb Jarní novinky v Bidding Foxu

Článek zveřejněn 27.04.2018

Jaro vás láká ven, ale v kanclu si dnes ještě posedíte. Co byste dali za to, kdyby někdo ty tabulky a grafy udělal za vás... Máme pro vás tip, který vám ušetří hodiny práce na biddingu. Využijte našeho čiperného Lišáka. Umí totiž spoustu nových věcí, které vaši inzerci dovedou k ještě lepším výsledkům. A my si je teď ukážeme.

Mějte přehled, co zlepšit

Když Bidding Fox zapnete, vylepšená stránka Diagnostika vás v přehledu upozorní na problémy, které Lišákovi brání v práci. Častým problémem bývá nedostatečné propojení s Heurekou či s Google Analytics. Nebo chybějící certifikát Ověřeno zákazníky. Problémů se může objevit několik. Jak chyby odstranit a jaké kroky podniknout, abyste mohli začít automaticky biddovat, vám ukáže tutoriál. Spouští se automaticky při první návštěvě aplikace.

Upozorní vás včas

Notifikace, které vám Lišák posílá do aplikace, můžete dostávat i na vámi zvolené e-mailové adresy. Lze si také nastavit minimální výšku kreditu na Heurece, při které potřebujete, aby vám posílal upozornění. Chcete, aby notifikace chodily rovnou majiteli či správci inzerce? Stačí vepsat patřičný e-mail.

Filtrujte podle libosti

Vývojáři si pohráli i s Lišákovými filtry a vyhledáváním.

Odteď můžete:

  • vybírat data pro výpočet PNO (počty prokliků a objednávek z Google Analytics či z Heureky, a nebo např. podle toho, jestli mají zapnutý PPC režim)
  • zobrazovat nedostupné nebo nové produkty a řadit je podle data vytvoření
  • vyhledávat rovnou ve feedu
  • vidět, které strategie jsou aktivní a které pozastavené
  • v historii změn kontrolovat, kdo a kdy udělal jaké změny
  • nejvíc používané kombinace filtrů uložit a pojmenovat, takže je nemusíte pořád naklikávat
  • stáhnout všechna data i do CSV a dál s nimi pracovat

Nechte Lišáka dělat statistiky za vás

A to nejlepší na konec. Moc dobře víme, jaká otrava reporty dokážou být. Najít správná data a vyhodnotit je, dokáže zabrat spoustu hodin. Takže se Lišák naučil reportovat. Abyste získali souhrnné statistiky, TOP 5 strategií, statistiky pozic produktů nebo TOP 15 nejlepších a nejhorších produktů, vám teď stačí appku zapnout, přihlásit se a jednou kliknout. Představte si ty hodiny, které ušetříte na tvorbě tabulek a grafů.

Bidding Fox nově umí reportovat.

Při práci s Bidding Foxem máte nyní tolik možností, že už vám žádný produkt při biddingu neuteče. Vyzkoušejte ho na 15 dní zdarma a využijte potenciál placené inzerce na Heurece naplno.

Přidat komentář