Zjednodušte nastavení inzerce pomocí Mergado aplikací (část 2.)

Článek zveřejněn 27.09.2019

V prvním díle přehledu Mergado appek jsme si představili jejich placenou část. Dnes navážeme na aplikace, které jsou zdarma. Přečtěte si toto pokračování a udělejte si názor, u kterých aplikací je při nastavování vaší inzerce správné ušetřit a kde se naopak vyplatí připlatit si o trochu víc.

 

Zlepšete si organizaci inzerce zdarma

 

Zaznamenávejte důležité události o řízení inzerce

Mergado Logbook slouží pro vedení zápisů o řízení inzerce, důležitých událostech, zkrátka o všem, co je dobré evidovat. Přehledně a na jednom místě vede vaše poznámky, takže je snadno dohledáte.

 

Zorganizujte si úkoly

S appkou Mergado ToDo List si zorganizujete úkoly do jednoduchého ToDo listu. Vhodný je například k vedení hotových úkolů u jednotlivých exportů.

 

Ukládejte si informace o e-shopu

Mergado Pages vám pomůže si uložit informace o e-shopu přímo do Mergada a pohodlně je sdílet v pracovním týmu. Aplikace Pages vám poskytne místo pro tvorbu dokumentace jednoduchou, a přitom elegantní formou.

 

Vylepšujte XML pro Heureku a Zboží.cz

Repairman zkontroluje váš XML soubor vyhledá problémy a nabídne řešení nalezených problémů.

 

Předejděte vyčerpání kreditu

Credito přehledně kontroluje, kolik kreditu zbývá ve vyhledávačích zboží. Oproti Bidding Fox Credit (který je vázaný na uživatele) je vázáná na e-shop, takže je třeba aktivovat pro každý e-shop.

 

 Ukládejte hesla a další nezbytné informace

Keychain je klíčenka, která slouží k uložení hesel a dalších informací, nezbytných pro fungování ostatních aplikací. Mergado klíčenka je zdarma a „spolupráci“ s ní vyžaduje řada jiných aplikací.

 

Nenechte se odradit cenou, nebo naopak přilákat appkami zdarma. Každá z aplikací má svoje výhody a opodstatnění podle toho, kde a jakým způsobem inzerujete. Projděte si náš přehled a pokud budete mít nějaké další otázky, neváhejte nám napsat.

 

Mohlo by vás zajímat:

Zjednodušte nastavení inzerce pomocí Mergado aplikací (část 1.)

Rodina Mergado aplikací je široká. Abyste získali přehled o tom, kde všude vám jednotlivé appky při nastavování inzerce pomohou, přinášíme vám na jednom místě soupis všech užitečných informací. Prozradí, které aplikace jsou pro vás jako stvořené. V první části si představíme všechny placené appky.

24.09.2019
Bidding Fox posouvá aktuálnost dat na další level

Lišáci postupují mílovými kroky a jejich nejnovější vylepšení je zaměřeno na sledování nebo pracování s reporty. Díky nové funkci vám odpadává nutnost pokaždé manuálně stahovat exporty a Bidding Fox se o to automaticky postará za vás. Jak to celé funguje?

 

30.08.2019
Zjednodušte kontrolu kreditu pomocí appky Bidding Fox Credit

Jste freelancer nebo zaměstnanec agentury, který se stará o pravidelnou kontrolu kreditu velkého množství klientů? To určitě víte, kolik času dokáže taková kontrola zabrat. Díky týmu Bidding Fox se s tímto úkonem nově vypořádáte raz dva. Nová aplikace Bidding Fox Credit poskytuje automatický přehled o výši kreditu ve všech vašich e-shopech.

20.08.2019

Přidat komentář