Zjednodušte nastavení inzerce pomocí Mergado aplikací (část 1.)

Lukáš Horák
24. 9. 2019
5 minut čtení
Zjednodušte nastavení inzerce pomocí Mergado aplikací (část 1.)

Rodina Mergado aplikací je široká. Abyste získali přehled o tom, kde všude vám jednotlivé appky při nastavování inzerce pomohou, přinášíme vám na jednom místě soupis všech užitečných informací. Prozradí, které aplikace jsou pro vás jako stvořené. V první části si představíme všechny placené appky.

Rodina Mergado aplikací je široká. Abyste získali přehled o tom, kde všude vám jednotlivé appky při nastavování inzerce pomohou, přinášíme vám na jednom místě soupis všech užitečných informací. Prozradí, které aplikace jsou pro vás jako stvořené. V první části si představíme všechny placené appky.

Placené Mergado appky: Výkonní pomocníci, kteří rozšiřují mnoho funkcí

Párujte produkty silou medvědí

Pairing Bear je nástroj pro automatizované párování produktů na Heurece. Využívá data poskytovaná přímo Heurekou a funguje na základě shody EAN kódů.

Biddujte automaticky

Bidding Fox je biddingový automat pro Mergado, který umožňuje efektivnější biddování inzerce na české a slovenské Heurece a Zboží.cz.

Postavte inzerci na datech

Bidding Fox Elements zvyšuje výkonnost inzerce pomocí práce se statistickými daty nejen ze zbožových srovnávačů a vytváří nové elementy.

Hlídejte dostatek kreditu pro vaše e‑shopy

S Bidding Fox Credit získáte snadný přehled o tom, kolik kreditu na jakém zbožáku je vám odečteno. Vaše inzerce bude stále aktivní a vy budete mít přehled o výši kreditu ve všech vašich e‑shopech na jednom místě.

Zvyšte CTR vašich inzerátů

Feed Image Editor je nástroj k vylepšení fotek zboží pro produktové reklamy na Facebooku, čím pomáhá navyšovat proklikovost reklam. Kromě nástroje pro úpravu obrazové inzerce obsahuje i druhou část pro kontrolu/​audit obrázků.

Indexujte stránky na Seznamu přehledně

Seznam Index Checker kontroluje, jestli jsou vaše URL adresy ve feedu správně zaindexované. Umí říct, kolik adres v Seznam indexu je a kolik jich chybí. Sám zašle požadavek na indexaci tam, kde je to potřeba.

Udržte si zvolenou pozici i cenovou politiku

Pricing Rank poskytuje přehled o tom, jak si stojí vaše zboží v porovnání s konkurencí podle ceny na Heurece. Pomůže vám snadno zjistit, u kterých položek si i při zdražení udržíte požadovanou pozici.

Kontrolujte správnost URL produktů

URL Checker u všech adres vašich produktů kontroluje, zda jsou v pořádku. Zjistí, jestli neprobíhá přesměrování, které může mít vliv na ztrátu informace o tom, z jakého kanálu uživatel přišel, nebo zda se ve feedu nenachází URL, která míří na stránku s chybou 404.

Mějte náklady za kampaně přehledně na jednom místě

Sklik GA Importer snadno přenáší inzertní náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom místě dokážete ověřit, kolik uživatelů z Skliku jste na web přivedli, kolik vás taková návštěvnost stála a jaký vytvořila obrat.

Analyzujte inzerci na Heurece podrobně

Heureka Watchdog umožňuje párovat a nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

Odhlate chybné ceny

Pricing Monitor vám ukáže chybné ceny a bude je za vás pečlivě hlídat.

Na Mergado jsme si zvykli dívat jako na nástroj – třeba kladivo, které je silné a úderné, a zároveň trochu „hrubé“. Mergado aplikace bychom naproti tomu mohli považovat za dlátka, se kterými dokážete jednotlivé úkony při řízení inzerce precizně zpracovat. Jděte s dobou a usnadněte si práci s novinkami i stálicemi v Mergado Store.

Mohlo by vás zajímat:

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.