Zjednodušte nastavení inzerce pomocí Mergado aplikací (část 1.)

Článek zveřejněn 24.09.2019

Rodina Mergado aplikací je široká. Abyste získali přehled o tom, kde všude vám jednotlivé appky při nastavování inzerce pomohou, přinášíme vám na jednom místě soupis všech užitečných informací. Prozradí, které aplikace jsou pro vás jako stvořené. V první části si představíme všechny placené appky.

 

Placené Mergado appky: Výkonní pomocníci, kteří rozšiřují mnoho funkcí

 

Párujte produkty silou medvědí

Pairing Bear je nástroj pro automatizované párování produktů na Heurece. Využívá data poskytovaná přímo Heurekou a funguje na základě shody EAN kódů.

 

Biddujte automaticky

Bidding Fox je biddingový automat pro Mergado, který umožňuje efektivnější biddování inzerce na české a slovenské Heurece a Zboží.cz.

 

Postavte inzerci na datech

Bidding Fox Elements zvyšuje výkonnost inzerce pomocí práce se statistickými daty nejen ze zbožových srovnávačů a vytváří nové elementy.

 

Hlídejte dostatek kreditu pro vaše e-shopy

S Bidding Fox Credit získáte snadný přehled o tom, kolik kreditu na jakém zbožáku je vám odečteno. Vaše inzerce bude stále aktivní a vy budete mít přehled o výši kreditu ve všech vašich e-shopech na jednom místě.

 

Zvyšte CTR vašich inzerátů

Feed Image Editor je nástroj k vylepšení fotek zboží pro produktové reklamy na Facebooku, čím pomáhá navyšovat proklikovost reklam. Kromě nástroje pro úpravu obrazové inzerce obsahuje i druhou část pro kontrolu/audit obrázků.

 

Indexujte stránky na Seznamu přehledně

Seznam Index Checker kontroluje, jestli jsou vaše URL adresy ve feedu správně zaindexované. Umí říct, kolik adres v Seznam indexu je a kolik jich chybí. Sám zašle požadavek na indexaci tam, kde je to potřeba.

 

Udržte si zvolenou pozici i cenovou politiku

Pricing Rank poskytuje přehled o tom, jak si stojí vaše zboží v porovnání s konkurencí podle ceny na Heurece. Pomůže vám snadno zjistit, u kterých položek si i při zdražení udržíte požadovanou pozici.

 

Kontrolujte správnost URL produktů

URL Checker u všech adres vašich produktů kontroluje, zda jsou v pořádku. Zjistí, jestli neprobíhá přesměrování, které může mít vliv na ztrátu informace o tom, z jakého kanálu uživatel přišel, nebo zda se ve feedu nenachází URL, která míří na stránku s chybou 404.

 

Mějte náklady za kampaně přehledně na jednom místě

Sklik GA Importer snadno přenáší inzertní náklady z Skliku do Google Analytics. Na jednom místě dokážete ověřit, kolik uživatelů z Skliku jste na web přivedli, kolik vás taková návštěvnost stála a jaký vytvořila obrat.

 

Analyzujte inzerci na Heurece podrobně

Heureka Watchdog umožňuje párovat a nahlédnout do hloubky inzerce na Heurece jako nikdo jiný. K tomu navíc nabídne nástroje, jak vybrané nešvary pomocí pár kliknutí vyřešit.

 

Odhlate chybné ceny

Pricing Monitor vám ukáže chybné ceny a bude je za vás pečlivě hlídat.

 

Na Mergado jsme si zvykli dívat jako na nástroj – třeba kladivo, které je silné a úderné, a zároveň trochu „hrubé“. Mergado aplikace bychom naproti tomu mohli považovat za dlátka, se kterými dokážete jednotlivé úkony při řízení inzerce precizně zpracovat. Jděte s dobou a usnadněte si práci s novinkami i stálicemi v Mergado Store.

 

Mohlo by vás zajímat:

Bidding Fox posouvá aktuálnost dat na další level

Lišáci postupují mílovými kroky a jejich nejnovější vylepšení je zaměřeno na sledování nebo pracování s reporty. Díky nové funkci vám odpadává nutnost pokaždé manuálně stahovat exporty a Bidding Fox se o to automaticky postará za vás. Jak to celé funguje?

 

30.08.2019
Zjednodušte kontrolu kreditu pomocí appky Bidding Fox Credit

Jste freelancer nebo zaměstnanec agentury, který se stará o pravidelnou kontrolu kreditu velkého množství klientů? To určitě víte, kolik času dokáže taková kontrola zabrat. Díky týmu Bidding Fox se s tímto úkonem nově vypořádáte raz dva. Nová aplikace Bidding Fox Credit poskytuje automatický přehled o výši kreditu ve všech vašich e-shopech.

20.08.2019
Nové vychytávky do Bidding Fox Elements přinesly data z Heureky a agregace elementů

Aplikace Bidding Fox Elements pracuje se širokým spektrem informací a pomáhá vytvářet nové elementy, které vaši inzerci vytáhnou na vyšší příčky. V nedávné době začala nabízet dva nové okruhy dat. Umožňují připojovat nejen klasické údaje z Google Analytics či reklamních systémů, ale i různé typy dat konkrétních e-shopů. Přečtěte si, jaké to má pro vás výhody.

07.08.2019

Přidat komentář