URL Checker

URL Checker u všech adres vašich produktů kontroluje, zda jsou v pořádku - třeba jestli neprobíhá přesměrování, které může mít vliv na ztrátu informace o tom, z jakého kanálu uživatel přišel, nebo zda se ve feedu nenachází URL, která míří na stránku s chybou 404. Aplikaci můžete aktivovat v Mergado Store.

Odborné články o aplikaci URL Checker:

Vyzkoušejte vylepšení v aplikaci URL Checker!

Vědět o tom, že některé adresy z vašeho XML feedu nefungují je polovina cesty k jejich nápravě. A dál? Co třeba automatická možnost dočasně chybné adresy skrýt a zbytečně neplatit za jejich prokliky do doby, než budou zase funkční? URL Checker toto umí!

21.09.2017
Nové verze aplikací pro Mergado

5 – přesně tolik nových verzí aplikací a doplňkových služeb přibylo za poslední týden v Mergadu. Podívali jsme se na to, co vám vylepšení v každé z nich přinesou. 

29.06.2017
URL Checker - vylepšení

Je to sotva týden, co jsme vám aplikaci URL Checker představili a už je v ní první vylepšení! Vývojáři přidali možnost exportovat seznam chybných URL adres do CSV a upravili také notifikace. 

31.05.2017
Aplikace URL Checker má správnost vašich adres pod kontrolou

Stránka s chybou 404. Asi to poslední místo, kam byste chtěli dovést návštěvníky svého e-shopu. Právě takové starosti můžete svěřit nové aplikaci URL Checker, která bude pravidelně ověřovat vaše odkazy.

22.05.2017