URL Checker umí export do CSV

Kateřina Šmajzrová
31. 5. 2017
1 minuta čtení
URL Checker - vylepšení

Je to sotva týden, co jsme vám aplikaci URL Checker představili a už je v ní první vylepšení! Vývojáři přidali možnost exportovat seznam chybných URL adres do CSV a upravili také notifikace. 

Na úvod jen připomeňme, že aplikace URL Checker slouží ke kontrole odkazů ve vašem XML feedu. Pravidelně prochází všechny vaše adresy a v případě, že se stránka dlouho načítá, není vůbec k nalezení nebo třeba vrací chybu 404, upozorní vás na nutnost opravy. Představení celé aplikace včetně popisu všech chyb, které odhalí, najdete v tomto článku. 

Export do CSV souboru

Poté, co vám aplikace zkontroluje adresy, můžete si seznam chyb vyexportovat do CSV souboru a postupně je zkontrolovat na e‑shopu. Tlačítko na export najdete vpravo nad výpisem chyb. 

Úprava notifikací

Častou připomínkou od těch, kteří si URL Checker zapnuli, bylo nerozenání chyb v jednotlivých e‑shopech. Teď je již notifikace upravena tak, aby tam byl název e‑shopu a zároveň se dalo z notifikace prokliknout na výpis špatných URL u jednotlivých exportů. 

Chcete aplikaci vyzkoušet? Zapnout ji můžete v Mergado Store, prvních 10 dní máte přitom na zkoušku zdarma!

Kateřina Šmajzrová

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.