Nové verze aplikací pro Mergado

Článek zveřejněn 29.06.2017

Nová verze URL Checkeru

 V té najdete anglický i slovenský překlad a opravené notifikace, které dříve v některých případech zobrazovaly chybně i proměnné. 

Nová verze aplikace Bidding Fox

Ani biddovací automat nezůstal v novinkovém týdnu pozadu. Co konkrétně se změnilo?
V nastavení jednotlivých biddovacích strategií přibyla možnost zadat si "Počáteční cenu prokliku". Ta aplikaci pomůže mnohem rychleji nastavit optimální bidding. Pokud si ji nastavíte nebude automat začínat na nule, což u vysoce biddovaných položek zkrátí vaši cestu na biddované pozice. 

Změnilo se také uživatelské rozhraní při nastavování biddovací strategie - nově najdete všechny parametry k nastavení přehledně na jedné stránce. 

New version of Feed Image Editor

Aneb aplikace na úpravu obrázků už mluví anglicky. Vyzkoušejte, jak jí to jde! Stačí v administraci Mergada přepnout jazyk na angličtinu a pak se odhlásit a přihlásit. 

Nová verze aplikace Crediteam

V aplikaci na hlídání kreditu jsou nyní názvy e-shopů uzpůsobené jako aktivní odkazy na daný e-shop v rámci Mergada. Zároveň byl ošetřen nulový kredit u nepřipojeného zbožáku zatímco dříve se i nepřipojené e-shopy zobrazovaly červeně jako ty, kterým došel kredit, nově u takových e-shopů najdete informaci "nepřipojeno".

Nová verze modulu Mergado marketing pack pro PrestaShop

U tohoto bezplatného modulu opravili vývojáři zdrojový kód tak, aby se předcházelo chybám v kombinaci s jinými moduly, které řeší exporty pro zbožáky. Nejnovější verzi modulu si zdarma stáhnete tady.

Přidat komentář