Mergado VIP zdarma také v srpnu 2014

Pan Mergado
31. 7. 2014
1 minuta čtení
VIP

I v srpnu můžete zdarma využívat aplikace Heureka watchdogPricing monitor, které jsou “zabaleny” do tarifu Mergado VIP. Využijte je k navýšení zisku svého e‑shopu!

Stručně o aplikacích Mergadova VIP tarifu

Pricing monitor

Aplikace Pricing monitor vypíše zboží, které nabízíte výrazně dráž než konkurenti nebo naopak výrazně levněji, a potom tedy lze navýšit zisk jeho zdražením. Vypíše také další doporučení tak, aby Vám pomohla zatraktivnit nabídku pro zákazníky a navýšit Váš zisk.

Heureka Watchdog

Vypíše přehled položek, které na Heurece nejsou spárované, včetně nástroje pro jejich připárování, ukáže položky, které jsou v produktových kartách na Heurece samy, vypíše nekvalitní popisy kategorií a další nálezy, to vše s cílem navýšit návštěvnost z Heureky a tím tržby e‑shopu.

Jak zapnout Mergado VIP

Přihlaste se do Mergada, navštivte export pro Heureku a na stránce Přehled najdete odkaz do nastavení, kde lze vyplnit potřebné informace a VIP zapnout.

Pokračovat do Mergada »

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.