Mergado znovu na cestách: MastersGate v Bratislavě

Článek zveřejněn 19.09.2018

Budík mi zvoní 5:05, venku je ještě tma a ja se pomalu sunu z postele směr koupelna. Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem vstávala tak brzo. Ale co bych pro Mergado neudělala. Vlastně se celkem těším. Jedeme do Bratislavy na MastersGate Academy.

MastersGate Academy je projekt, který organizuje agentura Ui42. Po pár letech se jim podařilo dostat Heureka RoadShow zpět na Slovensko a my jsme při tom nemohli chybět. Akce pro e-shopáře máme rádi.

Cesta vlakem do Bratislavy je rychlá a pohodlná a po vystoupení z vlaku nás čekalo krásně slunečné počasí. Událost se konala v centru města v malém klubu, kam se postupně začali trousit účastníci. My jsme ještě před začátkem stihli krátkou procházku a o půl 10 všechno vypuklo.

Heureka představila svoje novinky, vysvětlila, jak funguje certifikát Ověřeno zákazníky a proč se vyplatí ho získat. Velkou část svojí přednášky věnovali i tomu, jak by měl správně vypadat XML feed a na co by si e-shopy při posílání dat do Heureky měli dát pozor. Prostor byl i na otázky a diskuzi.

Program byl skutečně nabitý.

Po obědě si v panelové diskuzi vzali slovo Evelin Kissová z agentury Ui42 a Róbert Bugoš, který pracuje pro e-shop GymBeam.sk. Účastníkům představili, jak s cenovými srovnávači pracují jejich společnosti. S oběma jsme natočili rozhovory, které brzy najdete na naší Mergado TV.

Na pódiu vystoupil náš Luděk s přednáškou Jak expandovat do zahraničí pomocí Mergada.

Po nich na pódiu vystoupil náš Luděk s přednáškou Jak expandovat do zahraničí pomocí Mergada. A na závěr následovala druhá panelová diskuze – tentokrát dvou biddovacích nástrojů Magic Script a Bidding Fox.

Na závěr následovala panelová diskuze dvou biddovacích nástrojů.

Cesta domů se nesla v příjemné atmosféře. Program byl skutečně nabitý a my jsme rádi, že jsme mohli být jeho součástí. Děkujeme Ui42 za pozvání a těšíme se zase někdy příště.

Přidat komentář