Objevte výhody multistore s Mergado Packem

Článek zveřejněn 21.01.2020

Vlastníte několik e-shopů a na každý máte vlastní administraci? Usnadněte si jejich správu a využijte to správné místo pro vaše obchodování - multistore. Všechny e-shopy přehledně propojíte na jednom místě a ušetříte tak čas i náklady při správě vašich obchodů. Pojďme se podívat, jak funguje Mergado Pack v režimu multistore.

 

Ovládněte hravě větší množství e-shopů

Pokud hledáte řešení, jak spravovat více různých prodejních platforem, efektivní možností je funkce multistore. Prestashop nebo Opencart disponují volbou, kde spojíte několik obchodů do jednoho hostingu, administrace či instalace.

Multistore v OpenCarte.

Benefity, které multistore přináší:

  • pohodlná správa několika e-shopů
  • vzhled, způsob dopravy a platby či informace o produktech se mohou při obchodech lišit
  • nastavení různých cen pro jeden typ zboží
  • jeden hosting a jedna administrace na několik e-shopů
  • marketingové zaměření na více cílových zákazníků a potencionálních klientů
  • vícejazyčné e-shopy nemusí používat jednu doménu pro každý obchod zvlášť, v multistore si nastavíte výchozí menu, jazyk a můžete využívat lepší specializaci a zaměření na SEO
Multistore v PrestaShope.

Používání multistore ve spojení s Mergado Packem přináší výhody pro efektivní export feedu do Mergada či sledování konverzí. Modul funguje v režimu multistore na platformách Prestashop a Opencart. Jeho prostředí je přehledné na nastavení, ovládání a přepínání mezi e-shopy.

 

Zapomeňte na komplikované přenosy dat mezi e-shopy a jejich složitou synchronizaci. S multistore objevíte řadu výhod a funkcionalit, které ve spolupráci s Mergado Packem usnadní správu vašeho obchodování. Podělte se s námi o váš názor a zkušenosti ohledně multistore na našem fóru.

 

Mergado Pack pluginy stahujte zde⬇

 

Mohlo by vás zajímat:

 

S novou funkcí Mergado Packu zvládnete i náročnější generování exportů

V minulém článku jsme si představili cron službu – nového pomocníka v nástrojích Mergado Pack, kterého při práci s XML feedem využije každý e-shop. Dnes se budeme věnovat další novince – postupnému generování exportů. Přečtěte si, proč se vyplatí tuto funkcionalitu používat.

12.12.2019
Crony otevírají dveře lepší automatizaci

Vlastníte e-shop, anebo jich několik spravujete? Při své práci jste se už určitě setkali s Cronem – službou, která hlídá pravidelné spouštění úloh na hostingu webu. Jeho používání vám zabezpečí automatické generování XML feedu a v nasledujících řádcích vám přiblížíme, proč se bez něj neobejdete při exportu z Mergado Packu.

21.10.2020
S novou verzí Mergado packu pro WooCommerce využijete reklamní systémy naplno

Mergado modul pro WooCommerce pomáhá vytvářet, spravovat a měřit online obchod na Wordpressu bez nutnosti zasahovat do jeho zdrojového kódu. Jeho verze 1.2.0 obsahuje mnoho užitečných funkcí, které vám usnadní práci v několika reklamních systémech.

08.08.2019

Přidat komentář