Novinky v Mergadu přibývají hned začátkem roku

Ani v novém roku nezahálíme a prinášíme vám pár vylepšení. Přidali jsme pro vás pozastavení přegenerování feedu či dva nové formáty. Pojďme se teď spolu na naše novinky podívat.

Ani v novém roce nezahálíme a přinášíme vám pár vylepšení. Přidali jsme pro vás pozastavení přegenerování feedu či dva nové formáty. Pojďme se teď spolu na naše novinky podívat.

Ne všechny změny v Mergadu jsou vidět hned na první pohled. Představíme si ty, které určitě zaznamenáte.

Přegenerování feedu

Konec obavám, že v průběhu práce na nastavení či optimalizaci feedu dojde k automatickému přegenerování dat. Už se nemusíte bát, že se na výstup z Mergada dostanou částečné zmeny, které ještě nemáte finálně připravené. V Mergadu proto přibyla možnost pozastavit si automatické přegenerování feedu na libovolně dlouhou dobu. Můžete si tak udělat úpravy, které potřebujete, a přegenerování znovu zapnout.

Nové formáty

Přibyly nám dva nové formáty, a to Bestprice.grLadenzeile.de. Bestprice je řecký vyhledávač zboží, kde najdete elektroniku, oblečení, i kosmetiku či nábytek. Opravdu široká nabídka. Ladenzeile je německý vyhledávač, který má nabídku trochu užší, avšak stále velmi různorodou. Najdete tu oblečení, obuv, doplňky, nábytek a sportovní vybavení od kol, po lyže a sportovní oblečení.

 

Informační notifikace

Pro větší bezpečnost XML souborů v Mergadu přibyla nová notifikace. Ta vás upozorní na to, že useragent, kterého Mergado nezná, stáhnul vaše data. Notifikace se zobrazí v administraci Mergada. Víc se dočtete na fóru.

Uloženka a našeptávač

Přidali jsme nové výdjní místo pro Heureku – Uloženku. V Google feedech přibylo našeptávání ve dvou nových jazycích, a to v angličtině a němčině.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.