Listopadové novinky z Mergada

U vás už jistě panuje vánoční nálada, ale my stále pracujeme na vylepšeních a novinkách Mergada. Podívejte se s námi na přehled všeho nového, čeho si v Mergadu můžete všimnout.

 

U vás už jistě panuje vánoční nálada, ale my stále pracujeme na vylepšeních a novinkách Mergada. Podívejte se s námi na přehled všeho nového, čeho si v Mergadu můžete všimnout.

Novinky z aplikací

Ty, kteří používají aplikaci Watchdog, potěší zpráva, že nově mají možnost vyhledávat v manuálně spárovaných produktech.

Bidding Fox bidduje několikrát za den a data z Heureky také stahuje několikrát za den, Bidding Fox má však novinek mnohem víc a proto se mu budeme brzy věnovat v samostatném článku.

Export hodnot do CSV u hromadných pravidel

U hromadných pravidel přejmenovat kategorie a přepsat hodnoty můžete nově exportovat do CSV souboru vyplněné hodnoty. Nedávno přidané pravidlo hromadně přejmenovat hodnoty získalo další vylepšení: na levé straně u nastavení pravidla je možné používat regulární výrazy a proměnné.

Odkaz na původní a následující feed

Mergado dokáže rozpoznat, jestli je váš vstupní feed výstupním formátem jiného exportu v Mergadu a umožní vám se do něho rovnou překliknout. Stejně tak pokud výstupní feed používají další exporty v Mergadu, uvidíte jejich soupis. Tyto informace najdete na stránce Nastavení po rozkliknutí “šipky” za vstupním nebo výstupním feedem.

Grafické změny

Po grafické stránce se změnili také ikony v Mergadu a znázornění vnořených/​vícenásobných elementů. Teď je přehlednější a lépe se v něm zorientujete. Možná jste si  už všimli, že u barevných značek v Mergadu se teď po najetí myší na ně zobrazí popis.

Počet výběrů

Na stránce s produkty jsme přidali informaci o počtu všech dostupných výběrů. To se může hodit pro vaši kontrolu, když přenášíte výběry do jiného exportu, aby jste na žádný nezapomněli.

Nové formáty a Mergadova analytika

Mergado umí hned dva nové formáty a to formát pro zlavy.sme.sk a řecký Skroutz. V Mergadově analytice teď najdete vzorce pro výpočet a můžete v ní filtrovat podle data. Novinkou také je, že CSV a TXT může vytvářet elementy s mezerou.

Natália Saganová

Natálka v Mergadu začínala jako copywriterka, a proto na blogu narazíte i na její články. Teď ji nejčastěji uvidíte před hledáčkem kamery nebo jako hlavní organizátorku každoročního MergadoFestu. Šéfka copy týmu nepohrdne dobrým jídlem a ráda cestuje, nejlépe obojí dohromady. Je milovnice jógy, dobré knihy a tance.