Proč je třeba k registraci do Mergada tolik osobních informací a proč se toho nebát

Jak fungují v Mergadu uživatelské účty

Podobně jako třeba v Google. Uživatel se zaregistruje. Pak může vytvářet e-shopy a exporty, nebo k nim dostávat přístup od jiných uživatelů. Platí se za e-shopy. Uživatelské účty jsou tedy vždy zdarma.

Proč je třeba vyplnit tolik informací

Protože tyto informace bychom mohli jednou potřebovat. Třeba pro vystavení faktury za odebrané služby, nebo abychom Vám poslali upozornění. Mergado neposílá blbiny - když Vám něco poslat chce, tak je to důležité. Třeba upozornění, že Vám zrovna nefunguje e-shop.

Proč se Mergada není třeba bát

  • Protože ho tvoří tým lidí z Brna - živí lidé z masa a kostí, na které se vztahují české zákony. Kdyby Vás zlobili, dáte je k soudu. Mnohem snáze, než zahraniční subjekty, jako Google, MailChimp, NSA atp.
  • Protože e-mailové newslettery mají vždy odkazy pro definitivní odhlášení.
  • Protože podpora Mergada se vždy snaží dohodnout. Když Vám například pošle fakturu, se kterou nesouhlasíte, jednoduše jí odpovězte e-mailem. Bude to s Vámi řešit. V českém jazyce samozřejmě.

Prosba na závěr

Vkládejte prosím informace pravdivé. Častý problém je v tom, že se zákazník diví, proč mu nechodí faktury a jeho e-shop je zato vypnut. A my pak zjistíme, že jako kontaktní e-mail uvedl něco jako „MUJESHOP-spamiky @ seznam.cz“. A kdo ví, zda si ze Seznamu nastavil přesměrování do své e-mailové schránky, kterou skutečně čte.

Těším se na spolupráci s Vámi. Pokračujte prosím k registraci do Mergada.

 

Komentáře

Dobrý den, jak se mám prosím zaregistrovat, když nejsem plátce DPH?

Díky za info

Michal

Michal Štikar/Pondělí, 21. Leden 2019 - 10:47

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné vyzkoušet 30 dní zdarma bez registrace.
Děkuji
Lenka Bokajová

Lenka Bokajová/Čtvrtek, 9. Duben 2020 - 13:53

Přidat komentář