Heureka ProductADS

ProductADS je reklamní formát Heureky, jenž inzerentům nabízí příležitost, aby jejich produkty byly lépe vidět na předních příčkách ve výpisu kategorie a ve výsledcích výhledávání. Mimo to budou vybrané produkty označeny ikonkou Hit, Novinka nebo Akce. ProductADS fungují na bázi aukce v PPC systémech, podle toho se produkt objeví na konkrétním místě ve výpisu kategorie či ve výsledcích výhledávání. Pomocí ProductADS lze zvýšit konverzní poměr (míra prokliku k vybranému produktu vzroste) a změřit výsledky (i tato služba nabízí důkladné statistiky).

Odborné články o formátu ProductADS:

Dosáhněte na vyšší příčky na Heurece se správně sestavenými názvy produktů v ProductADS

Vaše nabídka na srovnávačích zboží uspěje jen tehdy, když bude vaše zboží vidět. E-shopy inzerující na Heurece dostávají svoji nabídku na přední příčky ve výpisu kategorie a ve výsledcích výhledávání pomocí systému Heureka ProductADS.

22.01.2019
Reklamní systém ProductADS pro Heureku

Začátkem měsíce vydala Heureka v rámci své série Učíme se s Heurekou článek o ProductADS. Víte, o co se jedná? A jak to využít? Podívejme se na to spolu.

19.02.2018
Heureka Product Ads, ilustrace

Odstartujme náš seriál článků o reklamních formátech pro vendory značek zánovní službou ProductADS. Představme si ji a povězme si o prvních zkušenostech.

09.07.2015