Nabava

Co je Nabava

Nabava je nejstarší chorvatský srovnávač. Vznikla v roce 2001. Původně se jednalo o e-shop s počítačovými komponenty, který se s narůstající nabídkou proměnil v „Servis pro srovnávání cen“. Tento nejstarší chorvatský srovnávací portál v roce 2016 spustil mobilní aplikaci, a zároveň expandoval do Slovinska (Pametno.si) a Srbska (Pametno.rs).

Měsíční návštěvnost Nabavy je 500 tisíc unikátních návštěvníků, kteří za měsíc provedou 2,6 milionů shlédnutí stránek. Podle údajů Similar Webu se jedná o 98. nejnavštěvovanější stránku v Chorvatsku. V kategorii Price Comparison in Croatia je na třetím místě za e-shopem Pevex.hr a konkurenčním srovnávačem Jeftinije.hr.

  • Pokud vás zajímají formáty inzerce na Nabavě, přečtěte si tento článek.
  • Na našem blogu najdete i přehledného e-commerce průvodce po Balkáně a Chorvatsku.

Jak vám s inzercí na Nabavě pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Nabava.net.

Mergado nabízí kompletní podporu Nabava formátu

  • Pro doménu nabízíme Audit feedu a našeptáváme automaticky strom kategorií
  • Používáte či pro inzerci na Nabava chcete používat některé e-shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí bezplatného modulu Mergado Pack
  • Obrázky, které jsou na Nabava stěžejní, hromadně upravíte v appce Feed Image Editor.

Jak inzerovat na Nabava.net?

Všechny informace ohledně specifikace feedu pro Nabavu najdete zde.

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML, CSV, TXT, XLS a XLXS.

Soubory by měly být uloženy na URL adrese.

Odborné články o Nabava.net:

Inzerujte na prvním chorvatském srovnávači Nabava

Je váš e-shop úspěšný na domácím trhu a zvažujete, kam expandovat? Odborníci v posledních letech skloňují chorvatskou e-commerci. A jeden z hlavních zbožáků, na které byste se zde měli zkraje zaměřit, je Nabava. Pojďme si tento nejstarší srovnávač v Chorvatsku představit.

21.09.2021