Už žádné čekání s Sklik GA Importerem

Článek zveřejněn 09. 01. 2018
| 2 minuty čtení

Využíváte pro svoji inzerci SklikGoogle Analytics? V Mergado Store už pár měsíců máme aplikaci Sklik GA Importer, díky níž propojíte statistiky z výše zmíněných služeb s Mergadem, a tak v Google Analytics snadno vyhodnotíte vaše kampaně a získáte tak komplexní přehled o své inzerci.

Pomocí Sklik GA Importeru je náklady možné importovat pro všechny e‑shopy, které máte v Mergadu napojeny, což je vhodné pro marketingové agentury.

Pokud pečujete pouze o jeden e‑shop, bude vám stačit mini verze této appky. Má stejné přednosti jako její větší bratr, ovšem jen pro jeden e‑shop, který v Mergadu máte.

Nové verze

Obě aplikace před nedávnem získaly nové verze. Vývojáři zapracovali na zlepšení načítání dat, které se nově bude načítat na pozadí nebo při ručně zadaném požadavku. V detailu aplikace proto přibylo tlačítko AKTUALIZOVAT ÚČTY.

Díky tomu nebudou uživatelé muset dlouhou dobu čekat na vykreslení formuláře pro nastavení propojení Skliku a GA. Tyto prostoje byly zaviněny tím, že se při každém načtení stránky s detailem aplikace načítala data z Skliku i GA. Pokud měl někdo pod těmito přístupy více účtů, mohlo to trvat i velmi dlouho.

Tato změna není úplně velká, je však podstatná. S tímto vylepšením se Sklik GA Importer i jeho mini verze stávají ještě užitečnějšími. Že jste je stále nevyzkoušeli? V tomto článku se o jejich funkcích a výhodách dozvíte vše podstatné. Tak se do toho dejte. Získat ještě komplexnější přehled o inzerci chce přece každý.

Napsal / Lukáš Horák / 09. 01. 2018

Lukáš se v MERGADU stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z MERGADA. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.

Témata: Aplikace

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.