Ozvěny Ecommerce Expo – videorozhovor s Milanem Šmídem

Lukáš Horák
2. 3. 2018
1 minuta čtení
Ozvěny Ecommerce Expo – videorozhovor s Milanem Šmídem

Dalším, koho jsme na pražském Ecommerce Expo vyzpovídali, byl manažer společnosti Zboží.cz, Milan Šmíd. Naše otázky se točily okolo významných událostí, které se v Seznamu udály v průběhu loňského roku. Bavili jsme se tak např. o podstatných změnách v produktovém detailu či důležitosti rozšiřování řad zaměstnanců.

Dalším, koho jsme na pražském Ecommerce Expo vyzpovídali, byl manažer společnosti Zboží.cz, Milan Šmíd. Zboží je významný hráč na české ecommerce scéně, kde do velké míry udává trendy a velkou měrou přispívá k jejímu dynamickému vývoji. Naše otázky se tak přirozeně točily okolo významných událostí, které se na Zboží v průběhu loňského roku udály, a vyhlídkách do roku 2018. Bavili jsme se tak např. o podstatných změnách v produktovém detailu, důležitosti rozšiřování řad zaměstnanců či výhodách, které firmám přináší kvalitní logo.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.