Vyzkoušejte si nový Mergado Store

Pan Mergado
30. 9. 2014
1 minuta čtení
Pan Mergado a jeho nový Store

Malý krůček pro českou e‑commerce, veliký skok pro pana Mergada — to je nový Mergado Store. Umožní totiž e‑shopům pracovat se špičkovými aplikacemi. Přečtěte si podrobnosti!

Co je Mergado Store

Mergado Store je Mergadovo „tržiště“. Místo, kde můžete procházet specializované aplikace, zapínat je, vypínat a s jejich pomocí navyšovat tržby svého e‑shopu. Slůvkem tržiště se nenechte zmást, některé aplikace sice budou k zakoupení, ale jiné budou zadarmo. Mergado Store tak bude plnit podobnou roli, jako má třeba Google Play pro uživatele Androidu.

Jaké aplikace jsou nyní k dispozici:

  • Heureka Watchdog, do hloubky prozkoumá vaši inzerci na Heurece a ukáže možná vylepšení.
  • Pricing monitor, upozorní vás na zboží, kde je vaše prodejní cena příliš vysoká, zbytečně nízká či jinak problematická.
  • Mergado Key Chain, klíčenka pro uložení přístupových údajů a dalších nastavení, která z ní berou ostatní aplikace.

Náhled widgetů aplikací ze Store na stránce Přehled exportu

Náhled widgetů aplikací z Mergado Store na stránce Přehled exportu.

Mergado Store a Mergado VIP

Mergado Store nahradí původní Mergado VIP. Nově tak můžete zapínat jednotlivé aplikace zvlášť a rozhodnout, pro který export či e‑shop bude aplikace spuštěna. Aplikace jsou, oproti VIP, také mnohem levnější. Zaváděcí cena Heureka Watchdog a Pricing Monitoru činí 186 Kč bez DPH. Aplikace Mergado Key Chain je zdarma.

Kde získat podrobnější informace

Přečtěte si odpovědi na často kladené otázky ohledně Mergado Store a aplikací.

 

A nebo si Mergado Store raději rovnou vyzkoušejte »

 

 

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.