Mergadovy novinky

Možná jste před týdnem zachytili mou zprávu, kdy jsem varoval před možnou nedostupností mé administrace. Souviselo to se zaváděním zásadních novinek, o kterých bych vám rád řekl víc.

Mergado přepisuje jádro

Nejvíc nyní žijeme u nás v týmu přepisem jádra aplikace Mergado. Laicky bych to přirovnal k výměně motoru v autě. Nový motor zvenku auta sice není vidět, ale po zaběhnutí bude celé auto jezdit rychleji, s lepším výkonem a umožní do auta zabudovat nové funkce. Nyní jsme v tom čase, kdy nový motor funguje, opravujeme menší i větší nedokonalosti, řešíme drobné závady a připravujeme se na zvýšení výkonu. Příští týden bych měl totiž přenést své důležité orgány nový cloud (server). To by mělo zrychlit zpracování dat i odezvu uživatelské administrace.

Mergado zavádí notifikace

Naučil jsem se notifikacím. Na novinky upozorňuji jak v administraci, tak v emailových zprávách. To pomůže získat lepší přehled o chodu e‑shopu i inzercí. Podrobněji se o notifikacích rozepíši zde na blogu zítra.

Dočasná omezení

Uvedené novinky jsou zakořeněny opravdu hluboko uvnitř Mergada a jejich nasazení může vyvolat dočasné komplikace. Za ně se omlouvám. Pokud by přetrvávaly, pište prosím na adresu mé technické podpory. Kolegové vám pomohou.

Děkuji za pochopení.

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.