E‑shopy, Zboží.cz nasadilo funkci Doručení zboží do Vánoc!

Článek zveřejněn 03. 12. 2015
| 1 minuta čtení

Co je Doručení do Vánoc na Zboží.cz

Zboží.cz spustilo funkci, která umožní e‑shopům informovat spotřebitele, do jakého dne by měli zboží objednat, má-li jim být doručeno do Štědrého dne. Funkce je pro inzerující e‑shopy zahrnuta v běžné ceně inzerce.

Proč využít garanci Doručení do Vánoc na Zboží.cz

Garance doručení do Vánoc pomůže získat zákazníky, nechávající nákupy na poslední chvíli a motivovat je k nákupu v e‑shopu. Funkce není nijak navíc zpoplatněna a inzerci e‑shopu zvýrazní ikonou dárku.

Jak nastavit Doručení do Vánoc

V administraci Zboží.cz navštivte stránku Provozovna –> Doručení do Vánoc, vyplňte potřebné údaje a uložte. Funkce funguje tak, že správce e‑shopu nastaví dvě data, do kterých garantuje dodání zboží do 24. prosince 2015, a to pro zboží které má e‑shop skladem (DELIVERY_DATE = 0) a zboží které odesílá do týdne (DELIVERY_DATE = 1 — 6). Doplnit může text s podmínkou, např. omezením pouze na vybrané platební metody aj.

Na stejné stránce lze Doručení do Vánoc také zrušit.

Doručení do Vánoc, Zboží.cz

Náhled Doručení do Vánoc na Zboží.cz.

Napsal / pan Mergado / 03. 12. 2015
Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.