Doručení zboží do Vánoc Zboží.cz

E‑shopy, znáte funkci garance dodání zboží do VánocHeureky? Nově ji nasadilo také Zboží.cz. Přečtěte si podrobnosti!

Co je Doručení do Vánoc na Zboží.cz

Zboží.cz spustilo funkci, která umožní e‑shopům informovat spotřebitele, do jakého dne by měli zboží objednat, má-li jim být doručeno do Štědrého dne. Funkce je pro inzerující e‑shopy zahrnuta v běžné ceně inzerce.

Proč využít garanci Doručení do Vánoc na Zboží.cz

Garance doručení do Vánoc pomůže získat zákazníky, nechávající nákupy na poslední chvíli a motivovat je k nákupu v e‑shopu. Funkce není nijak navíc zpoplatněna a inzerci e‑shopu zvýrazní ikonou dárku.

Jak nastavit Doručení do Vánoc

V administraci Zboží.cz navštivte stránku Provozovna –> Doručení do Vánoc, vyplňte potřebné údaje a uložte. Funkce funguje tak, že správce e‑shopu nastaví dvě data, do kterých garantuje dodání zboží do 24. prosince 2015, a to pro zboží které má e‑shop skladem (DELIVERY_DATE = 0) a zboží které odesílá do týdne (DELIVERY_DATE = 1 — 6). Doplnit může text s podmínkou, např. omezením pouze na vybrané platební metody aj.

Na stejné stránce lze Doručení do Vánoc také zrušit.

Doručení do Vánoc, Zboží.cz

Náhled Doručení do Vánoc na Zboží.cz.

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.