Poznejte Biano Button. Funkce zobrazení podobných produktů vám zvýší prodej

Článek zveřejněn 09.03.2021

Přemýšlíte, jak v segmentu nábytku a dekorací přilákat více zákazníků? Biano pro vás připravilo novou funkci Biano Button. Funguje na principu similarity – tedy zobrazení podobných produktů. Pojďme si tuto novinku představit blíže.

Pomocí Biano Buttonu zvýšíte výkon e-shopu

Novou funkci můžete využít, pokud je váš obchod aktivní na Bianu a používá nástroj Biano Pixel. Zboží se zobrazí v detailu produktu vašeho e-shopu a její implementace je zcela bezplatná. Nabízením podobných produktů vylepšíte nákupní zkušenost zákazníků a zvýšíte své prodeje.

 

 

Biano Button v detailu produktu. Zdroj: www.homein.cz

 

Co vám používání Biano Buttonu přinese:

  • zobrazení podobného zboží zvyšuje pravděpodobnost, že zákazník najde to, co hledá, a dokončí nákup
  • díky ukázce podobných produktů stráví zákazník na webu více času
  • váš e-shop získá větší důvěryhodnost a zvýší tím svůj výkon
  • vylepšíte celkovou nákupní zkušenost zákazníků, která dlouhodobě povede ke zvýšení prodeje

 

Jak Biano Button funguje

  • Jakmile funkci implementujete, v detailu produktu se zobrazí tlačítko „Podobné produkty“. Jeho vzhled si můžete přizpůsobit.
  • Když návštěvník webu na tlačítko klikne, otevře se mu pop-up okno s výběrem podobného zboží k výchozímu produktu.
  • Všechny zobrazené podobné produkty budou pocházet pouze z vašeho e-shopu. Po kliknutí na ně se zákazník dostane na detail každého z nich.
Lightbox s podobnými produkty. Zdroj: www.homein.cz
  • Potřebujete víc informací? Se všemi otázkami se obraťte na: shop@biano.cz

 

Mergado vám s inzercí na Bianu pomůže

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Biana. Podporuje jeho český formát i všechny zahraniční verze.

To přináší zásadní výhodu pro expanzi na další trhy. S Mergadem využijete formáty pro srovnávače zboží, které už používáte, a převedete je na ty, které aktuálně potřebujete. Inzerci e-shopu s ním zvládnete spravovat sami. Zrychlíte tím každodenní marketingové úkony a ušetříte náklady za práci programátorů.

 

Pandemické období vytváří vyšší nároky na konkurenceschopnost e-shopů. Neváhejte proto s implementací novinek na zbožácích. Získáte tím výhodu při získávání zákazníků a další způsob, jak zlepšit výkon e-shopu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack pro WooCommerce vám nově pomůže sbírat recenze pro Biano Star

Mnoho uživatelů se při online nákupech bojí pořizovat nábytek naslepo. Když si ho nemohou prohlédnout na vlastní oči, často jim ve výběru pomáhají recenze ostatních zákazníků. Právě takovou funkci v roce 2021 představil specializovaný srovnávač Biano.

29.03.2022
Které srovnávače zboží zvednou prodeje vašeho e-shopu

Zbožové srovnávače a vyhledávače jsou dlouhodobě efektivním nástrojem inzerce. Najdete mezi nimi několik univerzálních pro začátečníky i pokročilé prodejce. Ale i takové, které zatím neznáte, a přitom vám budou umět přivést nové zákazníky. Zorientujete se v nich pomocí Mergado průvodce.

22.10.2021

Přidat komentář