Poznejte Biano Button. Funkce zobrazení podobných produktů vám zvýší prodej

Přemýšlíte, jak v segmentu nábytku a dekorací přilákat více zákazníků? Biano pro vás připravilo novou funkci Biano Button. Funguje na principu similarity – tedy zobrazení podobných produktů. Pojďme si tuto novinku představit blíže.

Pomocí Biano Buttonu zvýšíte výkon e-shopu

Novou funkci můžete využít, pokud je váš obchod aktivní na Bianu a používá nástroj Biano Pixel. Zboží se zobrazí v detailu produktu vašeho e-shopu a její implementace je zcela bezplatná. Nabízením podobných produktů vylepšíte nákupní zkušenost zákazníků a zvýšíte své prodeje.

 

 

Biano Button v detailu produktu. Zdroj: www.homein.cz

 

Co vám používání Biano Buttonu přinese:

  • zobrazení podobného zboží zvyšuje pravděpodobnost, že zákazník najde to, co hledá, a dokončí nákup
  • díky ukázce podobných produktů stráví zákazník na webu více času
  • váš e-shop získá větší důvěryhodnost a zvýší tím svůj výkon
  • vylepšíte celkovou nákupní zkušenost zákazníků, která dlouhodobě povede ke zvýšení prodeje

 

Jak Biano Button funguje

  • Jakmile funkci implementujete, v detailu produktu se zobrazí tlačítko „Podobné produkty“. Jeho vzhled si můžete přizpůsobit.
  • Když návštěvník webu na tlačítko klikne, otevře se mu pop-up okno s výběrem podobného zboží k výchozímu produktu.
  • Všechny zobrazené podobné produkty budou pocházet pouze z vašeho e-shopu. Po kliknutí na ně se zákazník dostane na detail každého z nich.
Lightbox s podobnými produkty. Zdroj: www.homein.cz
  • Potřebujete víc informací? Se všemi otázkami se obraťte na: shop@biano.cz

 

Mergado vám s inzercí na Bianu pomůže

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Biana. Podporuje jeho český formát i všechny zahraniční verze.

To přináší zásadní výhodu pro expanzi na další trhy. S Mergadem využijete formáty pro srovnávače zboží, které už používáte, a převedete je na ty, které aktuálně potřebujete. Inzerci e-shopu s ním zvládnete spravovat sami. Zrychlíte tím každodenní marketingové úkony a ušetříte náklady za práci programátorů.

 

Pandemické období vytváří vyšší nároky na konkurenceschopnost e-shopů. Neváhejte proto s implementací novinek na zbožácích. Získáte tím výhodu při získávání zákazníků a další způsob, jak zlepšit výkon e-shopu.

 

Mohlo by vás zajímat:

Prodávejte zboží pro udržitelné bydlení pomocí nové kategorie Biano EKO

Nabízíte ekologické a udržitelné produkty v sekci Home & Decor? Upozorněte na ně snáze prostřednictvím specializovaného srovnávače Biano. 22. dubna 2021 představil novou kategorii, která nabízí ekologičtější varianty produktů, inspiraci, informace a tipy o udržitelném životním stylu.

29.04.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocí Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na srovnávači Biano přizpůsobit zobrazování produktů na základě preferencí zákazníka? Zvládnete to pomocí remarketingové služby Biano Pixel a similarity funkce Biano Button. Na požadované výsledky dosáhnete pouze správnou implementací.

13.04.2021
Poraďte si snadno s implementací Biano Pixelu. Na pomoc přichází Mergado Pack

Chcete se s e-shopem vydat na srovnávač Biano? Při nastavení propagace určitě nepřehlédněte remarketingový nástroj Biano Pixel, se kterým vaše produkty posunete na přední pozice. Lepších výsledků ale docílíte pouze správnou implementací.

18.02.2021

Přidat komentář