Jak importovat feed do Mergada z úložiště Dropbox

Využíváte pro svůj e-shop cloudové úložiště Dropbox? Ušetřete si čas při hledání návodu, jak zvládnout import feedu do Mergada. Připravili jsme pro vás jednoduchý postup, se kterým nastavíte správně sdílení souboru bez problémů. Pojďme se do toho pustit.

Přehledný návod pro uživatele Dropboxu

Máte zkušenost, že vám při sdílení souboru URL adresa odkazovala pouze na náhled? Abyste získali přímý odkaz na stažení souboru, sledujte jednotlivé kroky níže.

 

1. Feed nahrajte na svůj Dropbox.

2. V souboru klikněte na odkaz pro kopírování odkazu k souboru.

3. V Mergadu spusťte wizard pro tvorbu nového exportu a vložte zkopírovaný odkaz.

4. Před pokračováním je nutné přepsat hodnotu na konci URL "dl = 0" na "dl = 1".

5. Klikněte na Pokračovat. Spustíte tím požadovaný import produktů.

Předchozí postup využijete pouze pro úložiště Dropbox. Potřebujete poradit s platformami Google Drive či iCloud? Kontaktujte naši technickou podporu.

V Mergadu neustále pracujeme na tom, abyste si dokázali nastavit inzerci bezchybně a sami. Nezapomínejte však také na zálohování feedu, které vám pojistí vaši práci a ušetří mnoho starostí.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak funguje Mergado a proč je tak šikovné

Aby byla vaše inzerce na zbožácích úspěšná, musíte mít feed nastavený podle jimi požadovaných specifikací. Na tyto úpravy už nutně nemusíte zaměstnávat programátora. S Mergadem nastavíte reklamní kampaně vašeho e-shopu sami. Jak tento nástroj funguje?

05.01.2021
Proč je třeba k registraci do Mergada tolik osobních informací a proč se toho nebát

Přijde vám, že má registrační formulář aplikace Mergado hodně políček a chce po vás spoustu informací hned, i když si chcete Mergado jen vyzkoušet? Není třeba se toho bát. Níže vám vysvětlíme proč.

09.12.2020
Marketing Miner se zaměří na SEO. Získávat data ze zbožáků vám pomůže Mergado

Nástroj Marketing Miner od 1. 1. 2021 přestane poskytovat data z Heureky, Zboží.cz a několika dalších srovnávačů. Nově se zaměří pouze na data mining pro oblast SEO. Ale nebojte se - data ze srovnávačů zboží získáte pohodlně pomocí Mergada a jeho aplikací.

18.11.2020

Přidat komentář