Jak importovat feed do Mergada z úložiště Dropbox

Využíváte pro svůj e‑shop cloudové úložiště Dropbox? Ušetřete si čas při hledání návodu, jak zvládnout import feedu do Mergada. Připravili jsme pro vás jednoduchý postup, se kterým nastavíte správně sdílení souboru bez problémů.

Využíváte pro svůj e‑shop cloudové úložiště Dropbox? Ušetřete si čas při hledání návodu, jak zvládnout import feedu do Mergada. Připravili jsme pro vás jednoduchý postup, se kterým nastavíte správně sdílení souboru bez problémů. Pojďme se do toho pustit.

Přehledný návod pro uživatele Dropboxu

Máte zkušenost, že vám při sdílení souboru URL adresa odkazovala pouze na náhled? Abyste získali přímý odkaz na stažení souboru, sledujte jednotlivé kroky níže.

1. Feed nahrajte na svůj Dropbox.

2. V souboru klikněte na odkaz pro kopírování odkazu k souboru.

3. V Mergadu spusťte wizard pro tvorbu nového exportu a vložte zkopírovaný odkaz.

4. Před pokračováním je nutné přepsat hodnotu na konci URL “dl = 0” na “dl = 1”.

5. Klikněte na Pokračovat. Spustíte tím požadovaný import produktů.

Předchozí postup využijete pouze pro úložiště Dropbox. Potřebujete poradit s platformami Google Drive či iCloud? Kontaktujte naši technickou podporu.

V Mergadu neustále pracujeme na tom, abyste si dokázali nastavit inzerci bezchybně a sami. Nezapomínejte však také na zálohování feedu, které vám pojistí vaši práci a ušetří mnoho starostí.

Mohlo by vás zajímat:

Petra Marková

Slovenský trh a libozvučnou slovenštinu má v Mergadu na starosti copywriterka Petra. Textuje, bloguje, překládá a s vášní tvoří obsah na sociální sítě. A když zrovna nehledá ta správná slova, věnuje svůj čas své bytové džungli, pečení, kavárnám nebo cestování.