URL v XML feedu

Element URL obsahuje odkaz na stránku, na níž obchod nabízí daný výrobek. Adresa odkazu musí být unikátní v rámci celého feedu.

Odborné články o elementu URL:

Ovládněte XML feed

Do českého e-commerce rybníčku denně přibývá mnoho nových ryb. Pokud patříte mezi ně a potřebujete – zvlášť teď před Vánoci – pomoct zorientovat se v důležitých termínech a pojmech, máme pro vás článek, který se zabývá XML feedem – jedním z nejdůležitějších pojmů pro inzerci zboží.

05.09.2018
Aplikace URL Checker má správnost vašich adres pod kontrolou

Stránka s chybou 404. Asi to poslední místo, kam byste chtěli dovést návštěvníky svého e-shopu. Právě takové starosti můžete svěřit nové aplikaci URL Checker, která bude pravidelně ověřovat vaše odkazy.

22.05.2017
Videotutoriál: Úprava URL adresy a změny v elementu PRODUCTNAME

Úprava URL adresy a doplnění informací do elementu PRODUCTNAME jsou podle našich zkušeností jedny z nejčastějších akcí, které v Mergadu provádíte. Abyste nemuseli tápat, jak na to, připravili jsme pro vás videonávod!

10.01.2017

Občas se k mým kolegům na podpoře aplikace Mergado, dostanou „zaručené informace“, nad nimiž zůstává rozum stát. Rozhodl jsem se je začít sbírat. A objasňovat, jak se mají věci doopravdy. Vítejte u prvního dílu seriálu článků o marketingových mýtech.

26.11.2015

Značkovat URL pro Google Analytics pomocí UTM parametrů, v případě vyhledávačů zboží, NEdoporučuji. Pokud byste na tom však trvali, mám pro vás nový nástroj, který adresy označí za vás.

07.08.2014