E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

Článek zveřejněn 26.05.2022

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit. Mrkněte se, jaký byl jeho čtvrtý ročník v novém prostředí a s rekordním počtem návštěvníků.

Čtvrtý ročník MergadoFestu proběhl v novém prostředí a s rekordním počtem návštěvníků.

5 místností, 17 spíkrů, novinky z e-commerce a užitečné dovednosti

Mezi třetím a čtvrtým ročníkem MergadoFestu vytvořil covid dvouletou mezeru. I proto jsme si troufli zvětšit kapacitu a přesunout ho do příjemných prostor Impact Hubu Brno. Následovalo dlouhé plánování a přípravy. Najednou přišel den konference a všechno proběhlo hladce.

Místnosti hostily velké přednášky i malé workshopy. Spíkři se zaměřili na e-commerce trendy roku 2022, novinky z inzertních systémů, ale i několik témat, jejichž důležitost v online marketingu stále trvá. Přednášející z Mergada představili aktuality v nástroji i některých jeho doplňkových aplikacích.

Konference celý den žila a všem 150 návštěvníkům poskytovala to, co na ní máme nejradši –⁠ prostředí pro sdílení profesních zkušeností v neformálním festivalovém duchu.

Podívejte se, jak vypadal MergadoFest 22

Nestihli jste dorazit na letošní MergadoFest? Nebo vám utekla některá z přednášek? Sledujte náš blog. Brzo doplníme záznamy několika vstupů a všechny prezentace.

Jsme rádi, že se zájmem uživatelů MergadoFest roste. Buďte si jistí, že připravíme pátý ročník. Zajímá nás i váš názor –⁠ napište nám prosím do komentářů, jak se vám na MF22 líbilo.

 

Podívejte se, jak povedené byly předchozí ročníky:

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
Zvládli jsme 2 veletrhy za 48 hodin. Vlog z Reshoperu, Praha a EXPO, Varšava

Mergado má za sebou účast na mnoha mezinárodních i domácích e-commerce akcích. Poprvé jsme však zažili dva velké veletrhy dva dny po sobě. Nejdříve jsme se vydali na pražský Reshoper a hned od den později jsme se přesunuli na varšavské EXPO.

28.04.2022

Přidat komentář