Nastavte feed z Mergada pro Google Ads DSA pomocí našeho obrazového průvodce

Článek zveřejněn 15.03.2019

Usnadněte si nastavení dynamických reklam ve vyhledávání na Googlu. Máme pro vás návod, jak si vše jednoduše nastavit v Google Ads i Mergadu. Pojďte si ukázat, jak máte postupovat.

Nahrávejte data do Google Ads automatizovaně

Pomocí Mergada si dokážete nastavit feed pro automatizované nahrávání dat přímo do Google Ads. V prvé řadě je potřeba, abyste si vytvořili nový feed, který bude mít na výstupu formát pro Google Ads DSA.

Samotné nastavení v Ads musíte provést nadvakrát

1. Nejdříve si musíte uložit feed z Mergada – stačí kliknout na odkaz pro zobrazení výstupní URL a feed se stáhne do vašeho počítače.

2. Stažený feed si do Google Ads přidáte tímto způsobem:

3. Jakmile feed přidáte, v Ads se vám zpřístupní tzv. časový rozvrh, jehož pomocí budete moct plánovat intervaly nahrávání dat ze zadané URL adresy. Tímto způsobem docílíte, že budou data z Mergada proudit do Google Ads automaticky.

4. Časový rozvrh pro pravidelné nahrávání feedu z Mergado vytvoříte následovně:

A to je vše. Úspěšným provedením tohoto nastavení zautomatizujete výměnu dat mezi Mergadem a Google Ads a získáte tak čas na další práci. Nevykonávejte jednotlivé úkony v inzerci zboží ručně – používejte Mergado. Že ještě nevíte, co umí? Přihlaste se na naše bezplatné školení a odstartujte éru automatizované správy vašich datových feedů.

 

Mohlo by vás zajímat:

Oslovte více zákazníků pomocí Google Ads

Google Ads je služba společnosti Google, v níž za pomoci zadání důležitých klíčových slov poskytnete větší význam vašemu webu ve vyhledávání Google. Nejenže tak přilákáte více zákazníků, s Google Ads zaujmete také správné publikum, které může být z vašeho okolí, ale i jakéhokoliv koutu světa.

30.11.2018
Obrázkový návod jak nastavit feed z  Mergada pro dynamický remarketing v AdWords

Přinášíme Vám obrázkový návod, jak si nastavit feed z Mergada pro dynamický remarketing v nové verzi Google AdWords.

 

23.11.2017

Komentáře

Dobrý den Lukáši,

nevidím výhodu Mergada, když můj feed zavedený do Google ADS se generuje dynamicky ihned po provedení změn na eshopu.
Nebo jsme neporozuměl rozdílu mezi normálním feedem a feedem pro Google Ads DSA?

Podle mne jde o obyčejnou produktovou reklamu na Mergado feed, který vůbec není třeba, pokud mám správně naprogramovaný eshop - i na open source, nepletu se?

Rudolf

Rudolf Baláš/Čtvrtek, 14. Listopad 2019 - 15:50

Přidat komentář