Nový filtr výběrů, vícenásobné vytváření elementů — přehled Mergadových novinek

Článek zveřejněn 02. 12. 2015
| 2 minuty čtení

Vícenásobné vytváření elementu

Vytváření vícenásobných elementů je nyní intuitivnější. Nově vám totiž Mergado element nejenže našeptá, ale v případě, že se jedná o vícenásobný element, doplní jeho pořadové číslo.

Filtr na stránce výběrů a elementů

Přidali jsme také filtr výběrů na stránkách “Produkty” a “Upravit elementy”. V případě, že máte v Mergadu vytvořených mnoho výběrů nebo mnoho elementů, filtr vám opět o něco zpříjemní práci.

Zobrazení produktů s manuálními změnami

Toto je funkce, na kterou se uživatelé Mergada často ptali. Nyní je zde a pomůže Vám v podstatě ihned vyfiltrovat všechny produkty v nichž jste někdy udělali manuální změny. Myslím, že rozhodně užitečná funkce.

Výber s manuálnymi zmenami

Zobrazení produktů s manuálními změnami

Našeptávač hodnot elementů na stránce Produkty

Umožní našeptávat již existující hodnoty elementů. Např. na obrázku našeptává Mergado vstupní hodnoty elementu CATEGORYTEXT. Toto umožní tvořit výběry, které mají na vstupu nesprávný CATEGORYTEXT a později tyto výběry použít např. při hromadném přejmenování kategorií, s nastavením správných kategorií.

Našepkávač hodnôt elementov

Našeptávání hodnot elementů

Ikonka baterky na úvodní stránce

Doposud se při této ikoně během zpracování projektu zobrazoval text “Export skončil chybou”. To je hláška kterou nechcete vidět, pravdou je, že daný export byl v té chvíli ve frontě která se aktuálně zpracovávala. Momentálně se zobrazuje reálný stav exportu.

Ikonka baterky na úvodnú stránku

Úvodní stránka s ikonkou “baterky” a opraveným textem

Drobná vylepšení

Do mailových notifikací jsme přidali řádek s odhlášením odběru notifikací. Našeptávač elementů momentálně už dokáže našeptávat různé dopravy pro exporty Glami.cz. A klasicky mnoho drobností na pozadí, refactoring kódu atd., zkrátka to co je pro běžného uživatele neviditelné.

Závěr

Opět věřím, že vám tyto vylepšení zjednoduší, zpříjemní a hlavně zefektivní práci v aplikaci Mergado.

Napsal / Jakub Nožička / 02. 12. 2015
Kuba vám odpoví, když napíšete dotaz na Mergadovu českou podporu. Je také autorem řady článků a návodů. To proto, že ví, jaké trable řešíte nejčastěji. Když zrovna nepracuje pro Mergado hraje na basu s kapelou Ponk, se kterou získal hudební cenu Anděl.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.