Pricemania Content Network představila užitečné novinky

Článek zveřejněn 09.02.2021

V roce 2020 představil slovenský zbožák Pricemania svoji partnerskou síť. A hned zkraje roku 2021 přináší rozsáhlý update. Nově umí zobrazovat vaše nabídky v závislosti na segmentu a nastavení v administraci na Pricemanii. Podívejme se na její novinky blíž.

Pricemania zapojila více partnerů a nabízí dva typy widgetů

Pricemania do partnerské sítě postupně zapojuje nové partnery. Její inzerenti díky tomu zaznamenali růst prokliků. V rámci PCN se aktuálně pohybuje více než 15 aktivních publisherů a na 3000 používaných widgetů.

Jaké typy widgetů partneři aktuálně používají

1. Standardní widget

Rozbalený widget v článku (např. recenze, test, porovnání atd.) obsahuje 3 – 10 nabídek e-shopů s porovnáním cen a proklikem do e-shopu.

Standardní widget PCN. Zdroj: Pricemania

2. Single widget

Proklik probíhá přes tlačítko (např. „Zjistit cenu“ či „Ukaž nejlepší nabídku“), kterým se uživatel proklikne na vybraný e-shop podle parametrů (CPC a CTR).

Single widget PCN. Zdroj: Pricemania

Abyste na PCN mohli analyzovat výsledky jednotlivých partnerů v Google Analytics, zapněte si tagování přes UTM parametry. Takto:

  • v části Akvizice -> Kampaně uvidíte statistiky každého partnera
  • si formou koeficientu nastavíte cenu za proklik od konkrétního publishera
Nastavení PCN. Zdroj: Pricemania

Co o kvalitách Pricemania Content Network říkají data e-shopů

  • PCN umí přinést výrazný nárůst návštěvnosti do e-shopu. Vše je odvislé na segmentu a nastavení CPC kampaně – čím vyšší CPC, tím větší podíl z návštěvnosti dokážete získat.
  • Uživatelé e-shopy snáz zařadí do rozhodovacího procesu, protože prokliky probíhají v úvodních fázích nákupního rozhodování.
  • Pokud máte zapnuté remarketingové kampaně, po prokliku rovnou získáte cookies uživatele. Proto ho dokážete snáze získat pomocí Google display sítě či dalších remarketingových kanálů a nástrojů.

S Mergadem nastavíte inzerci pro Pricemanii sami

Zvažujete expanzi na slovenský online trh? S Mergadem využijete formáty pro srovnávače zboží, které už používáte a převedete je na ty, které aktuálně potřebujete. S naším virtuálním správcem dokážete automatizovaně spravovat datové feedy. V Mergadu zvládnete inzerci e-shopu spravovat sami – zrychlíte tím každodenní marketingové úkony a ušetříte náklady za práci programátorů.

Využívejte Pricemania Content Network. Tento program pravidelně analyzuje data svých e-shopů, aby v budoucnu přinesl další šikovná vylepšení.

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Velký přehled slovenské e-commerce

Slovenský online trh si v posledních letech vytvořil silné místo na mapě evropské e-commerce. Cílem zahraničních obchodníků je díky nízkým nákladům na správu e-shopu a rychlému tempu růstu e-commerce, které meziročně stouplo až o 29 %.

08.10.2021
Přilákejte k sobě zákazníky přímou cestou. Pomocí partnerské sítě Pricemanie

Zlepšete viditelnost a důvěryhodnost vašeho e-shopu s partnerským programem od Pricemanie. Slovenský zbožák pro své klienty připravil novou síť Pricemania Content Network (PCN). Zjistěte, jak její pomocí před Vánoci zvýšíte zájem nakupujících.

05.11.2020
Zvyšte hodnotu e-shopu s odznakem Ověřený obchod od Pricemanie

Srovnávač Pricemania uděluje inzerujícím e-shopům od června certifikát Ověřený obchod. Ocenění získají dlouhodobě kladně hodnocení obchodníci bezplatně. Posilněte spolehlivost vaší značky a prostudujte si podmínky pro získání odznaku.

22.07.2020

Přidat komentář