Jak překonat konkurenci pomocí cen? Snadno díky novým funkcím Pricing Foxu

Článek zveřejněn 22.10.2020

Nastavujete inzerci pro předvánoční boj o zákazníky? Zabodujte pomocí Pricing Foxu a nabídněte nakupujícím výhodnější cenu než konkurence. Aplikacia nedávno přinesla další dávku vylepšení, se kterými je práce na cenotvorbě ještě snazší. Pojďme se podívat na výběr lišáckých novinek.

S Pricing Foxem vám budou ceny na e-shopu fungovat tak, jak mají

Zajistit bezchybný chod e-shopu je v aktuálních měsících nutnost. Tým Pricing Foxu tomu rozumí a appku přizpůsobuje ještě víc potřebám uživatelům. Přidaná Diagnostika e-shopařům pomáhá identifikovat až 17 nežádoucích situací a obsahuje tři úrovně upozornění:

  • nejzávažnější Problémy zvýrazněné červenou
  • méně závažná oranžová Upozornění
  • Doporučení označené modrou

Pokud vás zajímá, jak novou Diagnostiku účinně používat, mrkněte na blog Pricing Foxu.

Přehled Diagnostiky cenotvorby v aplikaci Pricing Fox.

S nastavením cenového automatu vám pomůže i praktický průvodce prvními kroky, nebo kontaktujte přímo specialistku na pricing, Dominiku Postavovou.

Zautomatizujte úkony na vašem e-shopu a využijte výhody cron služby. Aplikace Cron Runner vám pohlídá nejen pravidelné spouštění úloh na e-shopu, ale také ušetří mnoho času při přegenerování feedu.

Objevte nové možnosti Pricing Foxu

Aplikace rozšířila seznam e-shopových systémů, se kterými se na ni snadno napojíte. K podporovaným platformám Shoptet a WooCommerce se připojili Upgates, ExitShop, PrestaShop a Shopion. Novinkou jsou také Exporty sortimentů, které vám umožňují vytvořit export variabilně a ve formátech CSV, XLSX nebo HTML.

Nastavení exportu produktů v Pricing Foxu.

V appce přibyly detailní informace na úrovni každého produktu. Prokliknete se k nim přes název produktu, kde najdete podrobné informace o konkrétním zboží i z produktové karty Heureky. Zjistěte pomocí historických grafů, jak se vyvíjela pozice nebo hodnota z konverzního XML feedu – snáze zkontrolujete sortiment či pohyb konkurence.

Časový pohyb produktu v Pricing Foxu.

Odhalte problémy při nastavování ceny včas

Mezi nové funkce aplikace přibylo testovací pravidlo, které umožňuje přeceňovat produkty podle stanovených kritérií beze změny ve výstupních cenách. Prověříte si tím zvolenou cenovou strategii přímo v rozhraní aplikace a nemusíte se bát změny na kartě Heureky nebo v e-shopovém systému. Chcete vyzkoušet testovací pravidlo? Detailní postup si přečtete v článku Pricing Foxu.

S Pricing Foxem odteď dokážete objevit případné chyby v předstihu – pravidelná kontrola vás upozorní prostřednictvím notifikací na problémy s napojením do Mergada nebo nastavením projektů. Upozornění přehledně najdete pod hlavičkou appky a můžete si je kdykoliv zapnout a vypnout na stránce Nastavení v záložce Nastavení kontrol.

 

Checkbox pro vytvoření Testovacího pravidla v Pricing Foxu.

Naučte se s aplikací Pricing Fox pracovat od základů a přihlaste se na bezplatné online školení 10. listopadu 2020.

Sledujte první Pricing Fox Live

Pusťte si první ukázku rozhraní aplikace. Dozvíte se, kde všude vám Pricing Fox usnadní práci s přeceňováním sortimentu.

Ani nejbližší release Pricing Foxu za aktuální porcí novinek nebude zaostávat. Vývojáři aplikace se zaměřili na rozšířené možnosti práce s cenami bez nebo včetně DPH, či zohlednění ceny dopravy, skladovosti a slev.

 

Zjistěte, jak dokáže Pricing Fox zlepšit cenotvorbu vašeho e-shopu a vyzkoušejte si ho na 15 zdarma.

Pricing Fox

Pricing Fox je aplikace, která vám pomůže hlídat ceny i s ohledem na konkurenci. Zároveň na pohyb konkurenčních cen flexibilně reaguje tak, aby na tom váš produkt byl co nejlépe. Kromě aktuálních cen konkurentů aplikace může zohledňovat vaši nákupní cenu a další faktory, které si nastavíte. Kompletní cenotvorba tak bude fungovat na základě kritérií, které jsou pro vás a váš e-shop nejpřijatelnější.

Mohlo by vás zajímat:

Přidat komentář