Jak na statistiky a konkurenci představil bratislavský MeetUp

Článek zveřejněn 27.02.2020

První slovenský Mergado + Bidding MeetUp máme za sebou. V příjemném prostředí Kafe Lampy se setkali slovenští marketéři, kteří se přišli dozvědět, jaké jsou novinky z Mergada, jak sledovat konkurenci pomocí Bidding Fox, či jak využít statistiky od Heureky.

Mergado je známé tím, že rádo potkává své uživatele. A protože v březnu organizujeme Winter MergadoFest v Brně, rozhodli jsme se v únoru uspořádat meetup v Bratislavě. Naše pozvání přijali Libor Toporcer z agentury Invelity, Honza Herbrich z Heureky, Jirka Guňka z Bidding Fox a domácí barvy hájil Pavel Rusinský.

O čem byly přednášky

Pavel za Mergado představil novinky z posledních releasů i ty, na které se můžete těšit v nejbližších měsících.

V agentuře Invelity naši platformu používají každý den. Proto si Libor připravil přednášku na téma, jak s Mergadem efektivně pracovat.

Honza představil čerstvé novinky ze statistik Heureky.

Bidding Fox už není jen bidování. V aplikaci najdete různé reporty, které vám pomohou vybrat správnou strategii. Důležité je vědět, co dělá vaše konkurence.

 
A jak to na MeetUpu vypadalo? Tady je pár fotek.

Mohlo by vás zajímat:

MergadoFest letos přijde i v zimě

Rozhodli jsme se, že tento rok neuspořádáme pouze jeden MergadoFest. K hlavní události probíhající pravidelně na podzim v březnu přidáme i její zimní edici. První Winter MergadoFest se bude 19. března v Brně věnovat tématu Expanze do zahraničí.

22.01.2020
Reshoper 20 – Od malého e-shopu k největší e-commerce události v ČR, Eva Knirschová/Reshoper

Na Reshoperu 2020 jsme si opět našli čas popovídat si s několika e-commerce osobnostmi. Jako první před naši kameru přišla organizátorka veletrhu, Eva Knirschová. Zajímá vás, jaké byly začátky největší e-shopařské události v ČR a kam se projekt za tři roky vyvinul?

06.02.2020
Jak pracovat na předvánočních a povánočních kampaních – Libor Toporcer, Invelity

Do studia MergadoTV jsme nedávno pozvali Libora Toporcera. Pracuje ve zvolenské agentuře Invelity jako kampaňový stratég. Několik let se věnuje nastavování středně velkých a velkých e-shopů nejen na Slovensku.

05.12.2019

Přidat komentář