Červencové novinky z Mergada

Článek zveřejněn 19.07.2018

Opalujete se někde u vody, nebo pracujete z pohodlí klimatizované kanceláře? My jsme ani v tomto letním období nezaháleli a přinášíme vám užitečná vylepšení, která zjednoduší vaši práci v Mergadu.

Vlastní formáty

Nedávno jsme představili custom formát, který si v Mergadu můžete připravit pomocí pár kliknutí a upravit tak jakýkoliv feed podle vaší potřeby. A teď přicházíme s vylepšením. Vlastní formát si odteď můžete vybrat na vstupu i výstupu. To znamená, že např. z feedu Heureky vytvoříte vlastní custom formát.

Vytváření nových proměnných

Vytváření nových proměnných nebylo nikdy jednodušší. Pro příjemnější práci jsme vylepšili formulář, který používáte při vytváření proměnných či regulárních výrazů. Formulář je o něco hezčí, co říkáte?

Nové typy výběru

Nově můžete vytvářet výběry na základě výrazu „obsahuje text“ a „neobsahuje text“. Pokud používáte rozšířené hledání, je potřeba zadat anglický ekvivalent „CONTAINS“, nebo „NOT CONTAINS“.

Plánovaná údržba a Shopalike.sk

Aby vám neunikla plánovaná údržba, upozorníme vás v Mergadu, kdy očekáváme malý výpadek. Tuto hlášku si jednoduše skryjete, aby vám při práci nepřekážela. Zároveň vám přímo v appce poběží odpočítávání do nejbližšího výpadku. A malé vylepšení na závěr. Do formátu Shopalike.sk jsme doplnili element SHIPPING_COST_EUR.

 

Nechcete, aby vám unikly novinky z Mergada či ecommerce světa? Hledáte inspiraci, tipy a návody k práci? Potom sledujte Mergado TV!

Přidat komentář