Garance dodání zboží do Vánoc na Heurece

Navažme na povídání o Doručení zboží do Vánoc od Zboží.cz — Heureka totiž ve své administraci umožnila zapnout Garanci dodání zboží Vánoc.

Oč jde

Podobně jako u Dodání zboží do Vánoc od Zboží.cz jde o nástroj, který umožní e‑shopům sdělit spotřebiteli, do jakého data by měl objednávat, přeje-li si, aby zboží dorazilo před Štědrým dnem. Tuto funkci nabízí Heureka již několik let.

K čemu je Garance dodání zboží do Vánoc dobrá

Z pohledu e‑shopů umožní přesvědčit ty zákazníky, kteří ponechávají nákupy na poslední chvíli.

Jak zapnout Garanci dodání do Vánoc

V administraci Heureky najdete novou, položku Dodání do Vánoc. Zde vyplníte informace viz náhled níže. Případné změny či vypnutí této akce lze udělat na stejném místě. Na veřejném webu se uživateli informace zobrazí v podobě ikony stromečku — až bude funkce zapnuta Heurekou. Zatím neuvidí nic.

Další zajímavosti ke Garanci dodání do Vánoc

  • Podmínkou je držení certifikátu Ověřeno zákazníky.
  • Po dobu akce Heureka ignoruje data z dostupnostního XML a řídí se výhradně nastavením v administraci a hodnotou DELIVERY_DATE v nabídkovém XML e‑shopu.
  • Zde je oficiální dokumentace Heureky.

Heureka Garance dodání zboží do Vánoc

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.