Ovládněte nastavení Heureky pomocí jejího výukového seriálu

Článek zveřejněn 14.03.2018

Kvalitní inzerce na Heurece vyžaduje množství znalostí a vědomostí, které vám pomohou efektivně pracovat a vyvarovat se zbytečných chyb. Heureka proto na svém blogu připravila seriál Učíme se Heureku. Jeho lekce poskytují podrobného průvodce základním i pokročilým nastavením Heureky a souhrnný návod, který vám pomůže naučit se její jednotlivé funkce.

V druhé polovině loňského roku Heureka vydala první díl seriálu Učíme se Heureku. Tento výukový seriál se skládá z dvanácti částí, které vás provedou hlavními úskalími správného nastavení Heureky a udělají z vás jejího pokročilého uživatele. Na začátku března tomuto šikovnému seriálu vyšel závěrečný díl. A pro vás se tak nabízí ideální čas, jak si pomocí Učíme se Heureku osvojit vše od prvotní registrace až po práci na stránce Detail produktu.

Stránka registrace na Heurece. Zdroj: heureka.cz

Všechny díly seriálu Učíme se Heureku najdete na tomto odkazu. Veškeré potřebné informace vám tak budou kdykoliv po ruce.

Tak se do toho dejte. A nezapomeňte, že dobré nastavení Heureky a využívání některých jejích nástrojů (viz. certfikát Ověřeno zákazníky atp.) je potřebné k správnému fungování vaší inzerce prostřednictvím Mergada.

Přidat komentář