Ovládněte nastavení Heureky pomocí jejího výukového seriálu

Článek zveřejněn 14. 03. 2018
| 1 minuta čtení

Kvalitní inzerce na Heurece vyžaduje množství znalostí a vědomostí, které vám pomohou efektivně pracovatvyvarovat se zbytečných chyb. Heureka proto na svém blogu připravila seriál Učíme se Heureku. Jeho lekce poskytují podrobného průvodce základním i pokročilým nastavením Heureky a souhrnný návod, který vám pomůže naučit se její jednotlivé funkce.

V druhé polovině loňského roku Heureka vydala první díl seriálu Učíme se Heureku. Tento výukový seriál se skládá z dvanácti částí, které vás provedou hlavními úskalími správného nastavení Heureky a udělají z vás jejího pokročilého uživatele. Na začátku března tomuto šikovnému seriálu vyšel závěrečný díl. A pro vás se tak nabízí ideální čas, jak si pomocí Učíme se Heureku osvojit vše od prvotní registrace až po práci na stránce Detail produktu.

Všechny díly seriálu Učíme se Heureku najdete na tomto odkazu. Veškeré potřebné informace vám tak budou kdykoliv po ruce.

Tak se do toho dejte. A nezapomeňte, že dobré nastavení Heureky a využívání některých jejích nástrojů (viz. certfikát Ověřeno zákazníky atp.) je potřebné k správnému fungování vaší inzerce prostřednictvím Mergada.

Napsal / Lukáš Horák / 14. 03. 2018

Lukáš se v MERGADU stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z MERGADA. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.