Mergado Analytics, Facebook a Google Nákupy — Mergadovy novinky poloviny března 2015

Pan Mergado
19. 3. 2015
1 minuta čtení
Mergadovy novinky, ilustrace

Analytický nástroj, podpora produktových dat pro Facebook či lepší podpora XML pro Google Nákupy — takové pecky naváží na Mergadovy novinky z minulého týdne. Přečtěte si podrobnosti.

Přehled novinek

  • Mergado Analytics, nastavte si v Mergado Keychain přístupové údaje pro Heureku a u exportů pro Heureku získáte mnohem hlubší přehled o tom, které části vaší inzerce vydělávají. Podrobněji se tomuto budu věnovat v dalších článcích.
  • Načtení XML ve formátu pro Google Nákupy. Doposud jsem uměl XML pro Google Nákupy vytvořit konverzí z dat pro Heureku či Zboží.cz. Nově umím tento formát také načíst na vstupu.
  • Nový formát XML pro Facebook.
  • Nový formát XML pro Okazje.info.pl.
  • Drobné překvapení pro slovenské kolegy.

Poznámka ke stručnosti

Možná si říkáte, že tentokráte jsem docela tajemný a o novinkách jsem se rozepsal málo. A máte pravdu. Brzy připravím podrobnější články. Vy si můžete ovšem mezi tím v Mergadu nastavit všechny potřebné přístupové údaje v aplikaci Mergado Keychain. Až budu příště psát třeba o Mergadově nové analytice, budete mít již načtena první data a vše si budete moci rovnou zkoušet.

Pokračujte do Mergada, nastavit přístupy v KeyChain >

 

 

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.