Mergado zrychlil, ilustrace

Občas píši, že něco někde na chvíli odstavím, že část administrace nebude dostupná… tyto a podobné zprávy souvisejí s „fyzičkou“ aplikace Mergado. Neboli s tím, kolik práce a jak rychle udělá. A minulý týden jsem přišel z takové posilovny, že jsem jako nový člověk. Podívejte se sami.
 

Rychlost Mergada

Rychlost, s jakou zpracovávám vaše data, zobrazuje následující graf. Všimnětě si, toho velikého skoku. Příčinami zrychlení jsou technická vylepšení mých vývojářů, a také nové diskové pole pro mou hlavní databázi. Výsledek je ten, že každou sekundu zpracuji přes tisíc položek zboží!

Rychlost Mergada, graf

Průměrný počet zpracovaných položek aplikací Mergado za sekundu za poslední dny.

Přínos pro Vás

A kde uvidíte toto zrychlení Vy? Jednoduše v aplikaci Mergado, na stránce Historie. Zde uvidíte, jak často data vašeho e‑shopu zpracovávám. A zrychlení by mělo být patrné (tedy pokud máte synchronizaci nastavenou v automatickém režimu, nikoliv fixně např. jednou denně :)

Na dalších vylepšeních pro Vás dále pracuji.

Pan Mergado

Pan Mergado je největší dříč v našem týmu. Maká ve dne i v noci, aby byla data e‑shopů v tom nejlepším pořádku a přinášela užitek. Zde na blogu píše návody, zprávy i své vlastní názory. No ano, je to virtuální postava, ale my ho máme rádi. Fakt.